po tem postopku mi ni uspelo resetirati! Torej kartico v rezo, pritisnil gumb start in pritisnil tipko za potovalni racunalnik in vse skupaj drzal 7,8 sekund in se ni nic zgodilo. Imam pa megana dci 2006 letnik - novi model!!
alex napisal/-a:po tem postopku mi ni uspelo resetirati! Torej kartico v rezo, pritisnil gumb start in pritisnil tipko za potovalni racunalnik in vse skupaj drzal 7,8 sekund in se ni nic zgodilo. Imam pa megana dci 2006 letnik - novi model!!
Najprej ko se ni kontakta pritisnes gumb za reset BC, nato pa kartico v rezo in drzis gumb za vzig avta cca 5 sec.
alex napisal/-a:po tem postopku mi ni uspelo resetirati! Torej kartico v rezo, pritisnil gumb start in pritisnil tipko za potovalni racunalnik in vse skupaj drzal 7,8 sekund in se ni nic zgodilo. Imam pa megana dci 2006 letnik - novi model!!
Najprej ko se ni kontakta pritisnes gumb za reset BC, nato pa kartico v rezo in drzis gumb za vzig avta cca 5 sec.
Alohk kdo pove kako se da tele stevce skalibrirat pri Scenicu letnik 2004 ki ma digitalni stevc pa se prostorocno kartico?
Hvala
A kalibracija stevcev je tisto? Sem enkrat ze probal to nardit in je prou fajn vidt kako skacejo cagarji.
Ceprav, nekje sem prebral da je kao test racunalnika to. Sam ocitno je res kalibracija.
Ko pridejo km na 240 pa obratomer na 6500, potem pa slikas pa pokazes kolegu:) HEHE