Twingo GT, Clio RS-look by blue racer

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
Drmo
Prispevkov: 2959
Pridružen: 08 Avg 2005, 10:52
Kraj: Garage

Odgovor Napisal/-a Drmo »

No sej sm reku...na slikah se ne vid.

Potem je pa res kr ornk blo...nimas srece. Sej mi je blo ze cudn zakaj ti je potem airbage odprlo ce je samo tolk malo :? Kriza. Kolk je pa un vate prletu?
Enigma motorsport
Uporabniški avatar
simonz1
Prispevkov: 785
Pridružen: 30 Maj 2007, 09:50
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a simonz1 »

Pocakaj na Twingo RS :lol:
Scenic III 1.5 dCi, 110KM

Captur II 1.5dCi, 115KM EDC
Uporabniški avatar
Duli
Prispevkov: 2085
Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Duli »

blue racer napisal/-a:
Drmo napisal/-a:Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov. :wink:

Vazno da si ti uredu. :wink:
Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!

Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!

Lp, Gass
sej mors dobit nouga, k mas kasko. pa se mn kot leto je star zdejsni.
Uporabniški avatar
sal3
Prispevkov: 439
Pridružen: 06 Avg 2006, 13:27
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a sal3 »

Duli napisal/-a:
blue racer napisal/-a:
Drmo napisal/-a:Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov. :wink:

Vazno da si ti uredu. :wink:
Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!

Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!

Lp, Gass
sej mors dobit nouga, k mas kasko. pa se mn kot leto je star zdejsni.
res je! edino ce si napihal :D Drugace pa bo zvarovalnica za vse poskrbela.
...::: Dolenjska Audio Crew :::...
Uporabniški avatar
simonz1
Prispevkov: 785
Pridružen: 30 Maj 2007, 09:50
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a simonz1 »

sal3 napisal/-a:
Duli napisal/-a:
blue racer napisal/-a: Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!

Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!

Lp, Gass

sej mors dobit nouga, k mas kasko. pa se mn kot leto je star zdejsni.
res je! edino ce si napihal :D Drugace pa bo zvarovalnica za vse poskrbela.
to je blo vcasih. ni vec tega
Scenic III 1.5 dCi, 110KM

Captur II 1.5dCi, 115KM EDC
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

A mogoce pozna kdo ta avto pa ve kaj vec o njem...trenutno me najbol interesera tale pa se morm se mal pozanimat o njem (zgodovina)...

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1830174

Lp, Gass
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

mislm da spela nekaj ve o njem :wink:
Slika
Uporabniški avatar
ClioOwner
Prispevkov: 968
Pridružen: 20 Sep 2007, 19:27

Odgovor Napisal/-a ClioOwner »

blue racer napisal/-a:A mogoce pozna kdo ta avto pa ve kaj vec o njem...trenutno me najbol interesera tale pa se morm se mal pozanimat o njem (zgodovina)...

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1830174

Lp, Gass
Zakaj za boga mora met to ogromno nalepko na haubi? :? Ce das nalepke dol bo kar lep.
Uporabniški avatar
pivo
Prispevkov: 231
Pridružen: 09 Nov 2007, 01:17

Odgovor Napisal/-a pivo »

jaz poznam ta avto ja,je od kolega (do zdej nism vedu da ga prodaja...ga bo treba mau poklicat pa napizdit) :evil:
uglaunem, model ga rihta odkar ga poznam,vlaga vanjga,cuva ga bolj kot sebe,avto je pa res ful ful lep za videt...pac custom, takih ne bo dveh na cesti, al ti je usec al ti pa ni, pac ekstrem.

lp
Uporabniški avatar
smile4me
Prispevkov: 365
Pridružen: 04 Maj 2006, 18:37
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a smile4me »

ce bi si ga rad ogledu se mal po revozovem parkirplacu zapel...
Slika

Bit podgur`c je luksuz!
Uporabniški avatar
pivo
Prispevkov: 231
Pridružen: 09 Nov 2007, 01:17

Odgovor Napisal/-a pivo »

smile4me napisal/-a:ce bi si ga rad ogledu se mal po revozovem parkirplacu zapel...
jp, v Revozu dela.
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

ClioOwner napisal/-a:Zakaj za boga mora met to ogromno nalepko na haubi? :?
citiram iz drugega foruma:
Napis naj bi bil v bodoce zascitna znamka lastnika, men se napis oblikovno dopade, mogoce je res mal prevelik. Drgac se pa ta napis nahaja tud znotraj ksenon luci (fotke sledijo).
prodaja se ze kar nekaj casa... sploh ideja s stevci se mi zelo dopade 8)

sedaj pa se baje predeluje TOLE (upam da se boste zdej tud tisti oglasil, k ste mel tok proti menjavi barve pri Gasper12 :lol: - sam ne v tej temi, da ne bo prevec OT :wink: )
Zadnjič spremenil clio_dizel, dne 04 Mar 2008, 23:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

dizl mors bit pa registriran na BMW forum ce zelis kj vec vidt :wink:
Slika
Uporabniški avatar
pivo
Prispevkov: 231
Pridružen: 09 Nov 2007, 01:17

Odgovor Napisal/-a pivo »

86-4PJ napisal/-a:dizl mors bit pa registriran na BMW forum ce zelis kj vec vidt :wink:
si tud ti opazu? ;)
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

A ma kdo kako lepso sliko armature v tem cliotu ? :)
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Odgovori