Avto je Clio 1.9D 2001, ima prevozeno kaksnih 80k.
Po nekdaj zgubi moc ob vozno in se ne da dodati plina. Potem ce ga ugasis pa spet ga zazganes je vse v redu. In to dela den-dva, pa naslednji den-dva je vse v redu, nic se ne zgodi.
Danes sem bil na servis pa so mi povedale na racunalniku tale napako:
Plozaj pretvornika pretoka goriva
pa so mi rekle poklicaj Jelena. To sem naredil, pa Jelen mi je rekol da verejetno je napaka v elektroniki ne pa v bosch pumpi. Rekel je, ce bi bla v bos pumpi avto bi se obnasalo bolj konstantno, ne pa enkrat dela enkrat pa ne.
Kaj lahko naredim? Kakasen nasvet?
Bosch pumpo - Plozaj pretvornika pretoka goriva
I jaz sem ze to pomislil da so grelne svecke.Bojci napisal/-a:ali mas ze slab akumulator, ali pa so grelne svecke ze fuc.
Akumulator je nov.
Upam da so grelne svecke, ampak to je le za vzig a ne?
Kaj pa to med voznjo? Zgubi moci ce je auto v treti in sprostim pedalo... potem pa se moram vstaviti in ponovo zazgati.
Nekdo je rekel da naj preverim dotok goriva?
Kaj to pomeni? Nekdo drugi pa je omenil elektronika na pedala za plin???
Vzamem vse nasvete i grem na servis, pa potem povem kaj bojo oni povedali.
Hvala na vsi


