Laguna II 1.9dci 120KM Expression, l2003

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
WarpedOne
Prispevkov: 597
Pridružen: 03 Avg 2006, 23:18
Kraj: Hrastnik

Laguna II 1.9dci 120KM Expression, l2003

Odgovor Napisal/-a WarpedOne »

Prevozenih ima 54k, sem drugi lastnik, kupil pri 34k, pred dobre pol leta. Potrjena servisna knjiga, kupljeno in servisirano pri Malgaju v Lj. Splosen vtis: zadovoljen :) Za delat po 130km na dan, dobri dve uri je super. Vecina voznje je po zasavski cesti, kjer mi je za zadnji tank racunalnik naracunal povprecno porabo 4,5l/100km. Kapo dol.

Moja vprasanja:
1. Ko zaprem sipo v prednjih desnih vratih se zaslisi nekaksen pok v vratih samih, kot da bi mel mehanizem mal lufta in bi se nekaj zaletelo. Druge sipe se zapro povsem na mehko. Sumim da se je nekaj losalo. Probal sm ze sam pogledat pa mi ni jasno kako se ta vrata spravijo narazen. Povsem spodaj sta dva vijaka, tisto sm losal ampak plastika noce stran. Tut pokrove zvocnikov sm nasu ampak spodaj ni nobenih vijakov vec.

2. Parkat se mi je zgodilo da je bil ob hladnem avtu pedal sklopke spuscen nekje na sredino. Ko sm ga z nogo dvignu je delal b.p. Prejle sm odkril da je bila moja sasija vpoklicana zaradi tezave s pedalom sklopke. Bom peljal na servis naj pogledajo.

3. V volanu se mi pojavlja malo 'prostega teka'. Za kak cm, dva na obodu. Je to v mejah normale?

4. Na cesti mimo reaktorja proti bericevem mi vlece v levo - sumim cesto, ker to opazam le tu. Ma se kdo podobne izkusnje s to cesto al je nekaj narobe s podvozjem/volanom?

5. Zaslon klime mi je zacel obcasno utripat. Berem da je temu kriv en nezlotan smd uporcek. Bo treba se spravit lotat enkrat :)

6. Imam 6 prestav. Vcasih (obdobja) ko prestavim iz 2. v 3. prestavo cutim na rocki kot da bi nekaj vanjo udarilo. So obdobja ko gre povsem gladko. Prav tako ma obdobja ko gre precej na trdo iz 2. v 1. Spet drugic pretika kot pesem. Olje?

7. Racunalnik trdi da sm od zadnjega reseta (ob tankanju) porabil 58 litrov. Ampak ob tankanju gre not le 54l. Je ta stvar tako nenatancna al mam kej razstelano?

8. Ob speljevanju mi obcasno precej zavibrira armatura. Predvsem srednji del ob sipi. Vcasih je amplituda tut cel centimeter. Opazu sm da ce speljujem z malo vec plina se to ne dogaja (vsaj ene 1100 obratov).

9. Vozniski sedez mi obcasno 'za skripa' predvsem u kaksnem ovinku. Je mozno kej narest proti temu?

10. Nasploh se mi zdi da mam precej 'crickov'. Ob kaksni neravnini mi zapoje precej plastike, razgreta armatura mi zapoka ko vklopim klimo. Je to obicajno za ta avto ali kaze na kaksne vecje pretrese? Za nekaj 'trdih' parkiranj sm kriv sam :oops: Ko sm menjal gume, mi je vulkanizer reku da je zadnja feltna od znotraj mal zvita. Vendar kaksnih tresljajev ni cutit. Je pa res da imam vcasih ob visji hitrosti (vsaj 90 in vec) u kaksnem konkretnejsem ovinku obcutek kot da mi zadek rahlo odnasa. Kaksen nasvet?

Uhh, cele tajtnege. Hvala za vse nasvete. Sm firsn tu in za volanom :)
Laguna Coupe GT dci 180
Uporabniški avatar
Tommy30
Prispevkov: 1720
Pridružen: 18 Sep 2005, 16:22
Kraj: Domzale

Re: Laguna II 1.9dci 120KM Expression, l2003

Odgovor Napisal/-a Tommy30 »

WarpedOne napisal/-a:Prevozenih ima 54k, sem drugi lastnik, kupil pri 34k, pred dobre pol leta. Potrjena servisna knjiga, kupljeno in servisirano pri Malgaju v Lj. Splosen vtis: zadovoljen :) Za delat po 130km na dan, dobri dve uri je super. Vecina voznje je po zasavski cesti, kjer mi je za zadnji tank racunalnik naracunal povprecno porabo 4,5l/100km. Kapo dol.

Moja vprasanja:
1. Ko zaprem sipo v prednjih desnih vratih se zaslisi nekaksen pok v vratih samih, kot da bi mel mehanizem mal lufta in bi se nekaj zaletelo. Druge sipe se zapro povsem na mehko. Sumim da se je nekaj losalo. Probal sm ze sam pogledat pa mi ni jasno kako se ta vrata spravijo narazen. Povsem spodaj sta dva vijaka, tisto sm losal ampak plastika noce stran. Tut pokrove zvocnikov sm nasu ampak spodaj ni nobenih vijakov vec.

2. Parkat se mi je zgodilo da je bil ob hladnem avtu pedal sklopke spuscen nekje na sredino. Ko sm ga z nogo dvignu je delal b.p. Prejle sm odkril da je bila moja sasija vpoklicana zaradi tezave s pedalom sklopke. Bom peljal na servis naj pogledajo.

3. V volanu se mi pojavlja malo 'prostega teka'. Za kak cm, dva na obodu. Je to v mejah normale?

4. Na cesti mimo reaktorja proti bericevem mi vlece v levo - sumim cesto, ker to opazam le tu. Ma se kdo podobne izkusnje s to cesto al je nekaj narobe s podvozjem/volanom?

5. Zaslon klime mi je zacel obcasno utripat. Berem da je temu kriv en nezlotan smd uporcek. Bo treba se spravit lotat enkrat :)

6. Imam 6 prestav. Vcasih (obdobja) ko prestavim iz 2. v 3. prestavo cutim na rocki kot da bi nekaj vanjo udarilo. So obdobja ko gre povsem gladko. Prav tako ma obdobja ko gre precej na trdo iz 2. v 1. Spet drugic pretika kot pesem. Olje?

7. Racunalnik trdi da sm od zadnjega reseta (ob tankanju) porabil 58 litrov. Ampak ob tankanju gre not le 54l. Je ta stvar tako nenatancna al mam kej razstelano?

8. Ob speljevanju mi obcasno precej zavibrira armatura. Predvsem srednji del ob sipi. Vcasih je amplituda tut cel centimeter. Opazu sm da ce speljujem z malo vec plina se to ne dogaja (vsaj ene 1100 obratov).

9. Vozniski sedez mi obcasno 'za skripa' predvsem u kaksnem ovinku. Je mozno kej narest proti temu?

10. Nasploh se mi zdi da mam precej 'crickov'. Ob kaksni neravnini mi zapoje precej plastike, razgreta armatura mi zapoka ko vklopim klimo. Je to obicajno za ta avto ali kaze na kaksne vecje pretrese? Za nekaj 'trdih' parkiranj sm kriv sam :oops: Ko sm menjal gume, mi je vulkanizer reku da je zadnja feltna od znotraj mal zvita. Vendar kaksnih tresljajev ni cutit. Je pa res da imam vcasih ob visji hitrosti (vsaj 90 in vec) u kaksnem konkretnejsem ovinku obcutek kot da mi zadek rahlo odnasa. Kaksen nasvet?

Uhh, cele tajtnege. Hvala za vse nasvete. Sm firsn tu in za volanom :)
O vseh teh napakah smo ze debatirali na forumu.Uporabi iskanje.
Nekaj glede displaya je tudi ene tema.
Drugace pa so to vse tipicne napake lagune. (edino turbino si spustil).
GOLF VI. 1.2 TSI + 2.0 TDI
Uporabniški avatar
alfa156
Prispevkov: 55
Pridružen: 16 Apr 2006, 09:51
Kraj: Ljubljana

Sklopka

Odgovor Napisal/-a alfa156 »

Tam ti bodo na padalu brezplacno zamenjali en feder...
Vec ali manj je vse kar te skrbi vse normalno.
lagunec
Prispevkov: 93
Pridružen: 20 Feb 2006, 16:41

Odgovor Napisal/-a lagunec »

po mojem na pedalu sklopke sploh nimas vstavljene vzmeti, kakor je tudi jaz nisem imel, laguna 1,9dci 120 km 2003, privilege, so me pa obvestili pri pleskotu, da moram pustit avto, da uredijo sklopko, no so vse uredili brezplacno. Okno desno sprdaj tudi meni cvili in poka ob spuscanju in dviganju- mehanizem kamor je vpeto steklo je plasticen in cez cas napoka, vcasih se ga da popraviti drugace pa ga menjajo ( okoli 60k sit), tudi meni se je z menjalnikom dogajalo isto, sem bil pri Pleskotu poklicali so celo nekega kontrolorja iz renault slovenije in je avto pregledal, ko je bil se v garanciji, zakljucek menjalnik ima 6 prestav in tretja je na zelo nerodnem polozaju tako, da se vcasih tudi se meni zgodi da bolj na trdo prestavim je treba biti kar natancen. Z displejem zaenkrat se nimam tezav sem pa ze zamenjal oba koncnika spredaj pa sem prvi lastnik in nikoli ne divjam po kasnem makadamu ali luknjasti cesti, tako pac je.
Ce ti vlece v levo preizkusi na ravnini meni je pa sem sel na optiko in sedaj je Ok, sem imel pa samo rahlo premaknjeno premo, so nastavili in je BP.
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1624
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Odgovor Napisal/-a robertp »

Okno desno sprdaj tudi meni cvili in poka ob spuscanju in dviganju- mehanizem kamor je vpeto steklo je plasticen in cez cas napoka, vcasih se ga da popraviti drugace pa ga menjajo ( okoli 60k sit) .
Ce ti pomik se dela se da zamenjati tudi samo plastiko. Nekaj kSIT...
Vrata kako se razmontira...Iztakni komande za pomik stekel, pokrovcek v naslonjalu (ce ga imas), tam je tudi cep. Odstrani pokrov rocaja za zapiranje vrat; tam so tudi vijaki. Nato snami zgornji del tapete (naslon za roko). Potem odvijaci spodnje vijake in dvigni tapeto proti sipi ter jo odstrani...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Uporabniški avatar
WarpedOne
Prispevkov: 597
Pridružen: 03 Avg 2006, 23:18
Kraj: Hrastnik

Report

Odgovor Napisal/-a WarpedOne »

Tkole, sm sel k malgaju u trbovlje (pooblascen) in dal narest servis za 60k km (mam 55k). Zram sm fehtu naj pogledajo sipe, brisalce in kolotek, zakaj bi kej vleklo levo.

Rezultat:

Za sipo je reku, da so odprl pa da je vse ok in da nimajo kej narest. Ampak je vseeno nehalo pokat in skripat ob zaprtju. Je pa zato zacelo skripat in cvilit ob odpiranju. Ne vem kaj naj si mislim. So dal drug mehanizm not al kaj? :shock:

Ko so menjali gumice na brisalcih so pogruntal da mam neki zjeban mehanizem. Os levega brisalca se premika ce pritisnes ob brisalec. To vem da niso oni zjebal, ker se na robu haube pozna da je udarla ob brisalc. Tko sm ze nabavu, me pa zanima kaj so spilal nekoc :?

Ko so poskusl preverit/nastelat stekanje, so ugotovil da mam baje oba zgloba zanic in bo treba zamenjat. Nej bi bla to obicajna obraba. Ok, ampak ze pr 55k?

Dodatno:

Se se komu, ki ima 1,9dci, dogaja da ob namenu menjave visje ob pritisku na sklopko (okrog 2000 obratov) v kabino zaslisi piskanje turbine? Vcasih sm turbino slisal le ce sm mel odprto sipo in obrate okol 2000.

Danes sm mal mocneje pospeseval iz rondoja in sm u tretji nekje okrog 2500 obratov obcutu kot da je zgubu mal moci. Najprej okol 2000 in naprej ful vlece potem okol 2500 lukna, okol 2700 do 3000 pa spet ruker. Strah me je ...
Laguna Coupe GT dci 180
lagunec
Prispevkov: 93
Pridružen: 20 Feb 2006, 16:41

Odgovor Napisal/-a lagunec »

Kar setice cviljenja in pokanja ob spuscanju stekla, meni se dogaja isto baje je potrebno rzdret pa fejst namazat, sam spricat z Wd jem ne pomaga zacasno ze dolgorocno pa ne, ker sovodila plasticna in steklo drgne ob nje.

kar se tice turbine je ne slisim imam pa tudi jaz obcutek, da pri takem pospesevanju avto malo pocepne, ko pa prestavim v cetrto pa zopet vlece, meni so na servisu rekli, da je to normalno ces motor ima dolocene blokade kot varovalke tako da neko hudo nabijanje st. vrtljajev v nizki prestavi odpade.
ce zves kja novega o tem problemu prosim napisi, ker me zanima, kaj je narobe.
Uporabniški avatar
Solero
Prispevkov: 971
Pridružen: 08 Jan 2006, 13:31
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Solero »

Kar se tice brisalcev. Ponavadi se to zgodi v zimskem casu,ko si ljudje ne odmecejo snega z avta in vklopijo samo brisalce da "pomete" z snegom. Takrat rad odpove kak motorcek oz. ukrivi brisalec ali pa ga prestavi iz njegove "nicelne" lege ter se tako ne vrne vec v isto lego kot je bil temvec nizje (morda celo do haube)..

Ali pa ce pozabis dvignjene brisalce in odpres pokrov motorja..

Najvec se taksnih zadev zgodi cisto iz malomarnosti.. pol pa bi naj od taksnega lastnika pricakoval,da vozilo skrbno neguje in vzdrzuje. :wink:
Uporabniški avatar
sLOVEnec
Prispevkov: 334
Pridružen: 05 Avg 2005, 18:00
Kraj: Žalec

Odgovor Napisal/-a sLOVEnec »

Na Laguni ne gre dvignat brisalcev, da bi samostojno stali stran od stekla...
Uporabniški avatar
WarpedOne
Prispevkov: 597
Pridružen: 03 Avg 2006, 23:18
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a WarpedOne »

lagunec:

Danes sm bil posebi pozoren, pa luknje okrog 2500 ni blo cutit. Lepo zvezno vlece tja cez 3000 potem ga pa pocas zacne zmanjkovat. Mi pa se vedno zvizga ob pritisku na sklopko. Bom jutri povprasal.

Brisalci:

mozno je da je ob odprti haubi in vklopljenih brisalcih dal kontakt. In je motor lepo zabil brisalce ob haubo. Bi reku da je to skor konstrukcijska napaka? Al pa se mi zabije le zato ker mam 'previsoke', ker je pac neki zjebano. Mozno da je kakih 10cm mokrega snega na sipi pac zlomilo kak nosilc. Sam tuki bi prej pricakoval da pregori motor, ne pa da se kej zlomi. Ugibanje ne pomaga, ko bo cas bom dal zrihtat pa nej odprejo in urihtatjo.
Laguna Coupe GT dci 180
Uporabniški avatar
WarpedOne
Prispevkov: 597
Pridružen: 03 Avg 2006, 23:18
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a WarpedOne »

Servis mimo. Trdi da je s turbino vse u najlepsem redu.

Da se ji bliza koncna ura se naj bi najprej opazilo s tem da pusca olje, sele kasneje rata glasnejsa in na koncu odpove. Naslabse zanjo naj bi bilo hitro ugasanje vrocega avta. Recimo iz avtoceste na crpalko in takoj ugasnit. Baje se splaca mal pocakat, da se avto rahlo 'umiri'.

Brisalci so pa 'hin'. Ve kdo za kaksno totalko lagune II, iz kjer bi se dalo dobit celoten mehanizem brisalcev? Nov je 60k SIT. Kr huda.
Laguna Coupe GT dci 180
Uporabniški avatar
Solero
Prispevkov: 971
Pridružen: 08 Jan 2006, 13:31
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Solero »

sLOVEnec napisal/-a:Na Laguni ne gre dvignat brisalcev, da bi samostojno stali stran od stekla...
Kdo pa to pravi?? :wink: Kako pa ga potem zamenjas, ce ne gre vstran od vetrobranskega stekla? Mogoce je potrebno najprej voznikov brisalec dvignit nato pa gre se sovoznikov,vsaj tak je pri Meganu z AeroTwin brisalci...
Uporabniški avatar
sLOVEnec
Prispevkov: 334
Pridružen: 05 Avg 2005, 18:00
Kraj: Žalec

Odgovor Napisal/-a sLOVEnec »

Solero napisal/-a:
sLOVEnec napisal/-a:Na Laguni ne gre dvignat brisalcev, da bi samostojno stali stran od stekla...
Kdo pa to pravi?? :wink: Kako pa ga potem zamenjas, ce ne gre vstran od vetrobranskega stekla? Mogoce je potrebno najprej voznikov brisalec dvignit nato pa gre se sovoznikov,vsaj tak je pri Meganu z AeroTwin brisalci...
Lahko jih dvignes, samo ne toliko, da bi samostojno stali stran, brisalca se med sabo ne ovirata. Menjava poteka normalno, pod pogojem, da brisalca ne spustis, ker udari nazaj na steklo.
Uporabniški avatar
sharkec
Prispevkov: 26
Pridružen: 25 Jun 2005, 15:15
Kraj: zalec

Odgovor Napisal/-a sharkec »

ah vesda gre. kontakt das, pa brisalce vzges, da pridejo do pokoncnega polozaja, potem pa vzames kontakt in jih lahk cist kamot odstranis oz. so samostojni...
lagunec
Prispevkov: 93
Pridružen: 20 Feb 2006, 16:41

Odgovor Napisal/-a lagunec »

mislim, da so brisalci najcenej pri ANET v Stegnah- Ljubljana, poprasaj tja
Odgovori