Našli ste 18 zadetkov

Napisal/-a elvo87
17 Jun 2012, 14:48
Forum: Splošno
Tema: PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjosti!
Odgovori: 11
Ogledi: 1203

Re: PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjost

No, naj vam povem da je voda ušla skozi ventilatorje noter, ker so bili odtoki zamašeni od listov, iglic,.. plačal 50eur za.. to da so očistli :) to je to... ne parkirajte pod drevesi!
Napisal/-a elvo87
14 Jun 2012, 01:28
Forum: Splošno
Tema: PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjosti!
Odgovori: 11
Ogledi: 1203

Re: PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjost

Hvala lepa vsem za odgovore.. no jutri zjutraj ga peljem, pa da vidimo kaj bodo rekli..
Napisal/-a elvo87
13 Jun 2012, 14:49
Forum: Splošno
Tema: PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjosti!
Odgovori: 11
Ogledi: 1203

Re: PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjost

naj povem da nisem tip.. ki bi razdiral avto.. :| se ne spoznam kaj preveč... niti ne vem če smem to počet?.. a ni to njihova naloga če je avto v garanciji?
Napisal/-a elvo87
13 Jun 2012, 13:16
Forum: Splošno
Tema: PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjosti!
Odgovori: 11
Ogledi: 1203

Re: PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjost

ja bom peljal.. ampak tudi v primeru da odpravijo težavo.. a so kakšne posledice možne?.. vlaga itd.? omenil mi je, da je možnost tudi da ne krije garancija?..
Napisal/-a elvo87
13 Jun 2012, 01:41
Forum: Splošno
Tema: PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjosti!
Odgovori: 11
Ogledi: 1203

PROSIM ZA POMOČ! Nov Clio TOTALNO mokra TLA v notranjosti!

Avta danes nisem uporabljal do par ur nazaj, ko sem šel nekaj iskat v avto. Dež je padal skoraj cel dan.. v avtu sedeži, vrata, prtljažnik suhi.. tla avta torej tepihi in obloga spužva vse kar je potleh spredaj in zadaj.. ter globlje pod sedeži.. totalno mokro.. prav prepojeno z vodo.. sedaj sem 2 u...
Napisal/-a elvo87
04 Apr 2011, 23:20
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

... bom probal, ampak čudno ker na glasbenem stolpu pa predvaja brez problema. Bom probal še to varianto pa sporočim.
Napisal/-a elvo87
04 Apr 2011, 00:42
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

mislil sem da je problem rešen, ampak ni.. en mp3 cd mi je delal uredu (je bilo 50 pesmi gor.. pa so bile vse 128kbps..) ko pa sem posnel nov cd pa tudi druge komade gor z 128kbps.. pa spet sem pa tja prekinja pesmi pa kar pogosto izpisuje Error.. :cry:
Napisal/-a elvo87
18 Mar 2011, 11:38
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

Na vsakem predvajalniku piše ponavadi (Winamp, Bsplayer,..) ena številka pa kpbs zraven :)
Napisal/-a elvo87
17 Mar 2011, 12:06
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

Pri meni so bili isti problemi. Zapeči isti CD 2x in preveri če ti istih komadov ne predvaja. Če ti istih ne, je problem v kvaliteti mp3-ja. Nekaterih bitrate-ov ne podpirajo avtoradiji oz slabših ali boljših kvalitet ne predvajajo (vsaj ne nizkocenovni radiji). Isti problem sem imel pri C3 2010 in...
Napisal/-a elvo87
13 Mar 2011, 01:44
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

dci.. ko si napisal ''moj ma občasno tudi težavo pri predvajanju.'' ..koliko je to občasno? Ne vem.. ker če so takšni teli radioti so pač takšni.. ne bo pomagala zamenjava.. Meni šteka lih tolk da me moti.. ne vem kakšen komad gre skozi lepo.. pol pa ta drug 2x štekne.. itd.. čudi me pa da na audio ...
Napisal/-a elvo87
12 Mar 2011, 01:42
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

Ma js sm probal posnet najkvalitetnejše mp3-je.. torej 320kbps, pa tudi razne remixe.. ki so spremenljivega kbps.. itd.. pa sem pa tja kakšen komad prekine.. npr. danes vožnja ca. 15min mi je prekinlo 3x (pa sploh ni blo nikakršne luknje na cesti takrat ko je prekinlo). potem ko sem ponovno štartal ...
Napisal/-a elvo87
11 Mar 2011, 23:20
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

Pa ima še kdo takšen identičen avtoradio in mu deluje brezhibno? (Torej da bere mp3-je brez kakšrnega koli prekinanja). Da bom vedel povedat na servisu.. Še enkrat slika avtoradia. LP

Slika
Napisal/-a elvo87
10 Mar 2011, 00:05
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

So mp3 datoteke in sicer so vse pesmi z 320kbps bitrate.
Napisal/-a elvo87
09 Mar 2011, 12:13
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

ManIAK napisal/-a:Mogoče bi probal še z kakšnim originalnim CD-jem.?
Sem omenil, da mi navadne audio cd-je bere lepo v prvem postu..
Napisal/-a elvo87
08 Mar 2011, 22:18
Forum: Splošno
Tema: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Odgovori: 26
Ogledi: 2326

Ne vem če je možno da slabo zapeče.. Ker na računalniku in glasbenem stolpu predvaja brez problema. Zamenjal sem že par cdjev in je pri vseh enako.. vsi so pa na novo spečeni torej nepoškodovani. Avto je še v garanciji.. bi bilo za servis?..