Renault Clio III Avtoradio CD/MP3

Vse ostale teme
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

Pa ima še kdo takšen identičen avtoradio in mu deluje brezhibno? (Torej da bere mp3-je brez kakšrnega koli prekinanja). Da bom vedel povedat na servisu.. Še enkrat slika avtoradia. LP

Slika
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

moj je tak, ima pa v reži za CD na skrajnih koncih ledico, ki je pa tvoj na sliki nima...tko da ne vem, čemu ta razlika.

moj ma občasno tudi težavo pri predvajanju. sumim CD, če pa ni CD je pa kvaliteta mp3-jev. neki je problem, probaj CD-je, ki pri drugih bere/predvaja brez težav.

Jaz mp3-je convertiram direkt iz youtube "imam nek konverter", in mogoče je tle bistvo problema.

LP
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

Ma js sm probal posnet najkvalitetnejše mp3-je.. torej 320kbps, pa tudi razne remixe.. ki so spremenljivega kbps.. itd.. pa sem pa tja kakšen komad prekine.. npr. danes vožnja ca. 15min mi je prekinlo 3x (pa sploh ni blo nikakršne luknje na cesti takrat ko je prekinlo). potem ko sem ponovno štartal pa izpisalo Error. :) Gre pa za nepoškodovan mp3 cd. Navadne audio cd-je mi pa bere brez problema.. pa tudi če po makadamu vozim. Ne vem no.. prej sem imel v starem avtu en avtoradio za mp3.. je bral vse res vse brez problema.. sedaj v novem avtu pa se mi zdi da bi tudi moralo delovat kot je treba.. saj gre za novo vozilo in nov avtoradio.. ?
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

na servisu jih boš prepričal, če bo njihov mp3-cd štekal. Pojdi na servis in zahtevaj zamenjavo, če je to res kritično, sam jim moreš nekako dokazat da je to res kriv avtoradio, uporabi vsa sredstva, ki so ti na ratspolago.
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

dci.. ko si napisal ''moj ma občasno tudi težavo pri predvajanju.'' ..koliko je to občasno? Ne vem.. ker če so takšni teli radioti so pač takšni.. ne bo pomagala zamenjava.. Meni šteka lih tolk da me moti.. ne vem kakšen komad gre skozi lepo.. pol pa ta drug 2x štekne.. itd.. čudi me pa da na audio cd-ju isti komadi in isti ''mp3 -> AUDIO CD'' ne štekajo sploh.
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

Pred kratkim sem si zapekel tazaden mp3-CD "data CD"
in mi še ni zašteku "izpisal ERROR".

Kaj ga je pri prejšnih dveh CD-jih motilo ne vem. Avto-radio imam dva meseca v uporabi.
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

SomeOne989 napisal/-a:Pri meni so bili isti problemi. Zapeči isti CD 2x in preveri če ti istih komadov ne predvaja. Če ti istih ne, je problem v kvaliteti mp3-ja. Nekaterih bitrate-ov ne podpirajo avtoradiji oz slabših ali boljših kvalitet ne predvajajo (vsaj ne nizkocenovni radiji). Isti problem sem imel pri C3 2010 in pri C4 2011. Tko da možno je da je to to. LP
Zgleda da bo to! Sem posnel mp3 cd z pesmimi z 128kbps.. in glej ga zlomka deluje brez problema! Prejle sem imel vse cd-je z 320kbps. Bo treba pač spreminjat kvaliteto na 128kbps in to je to :)
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

s kerim programom preveriš bitrate?
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

Na vsakem predvajalniku piše ponavadi (Winamp, Bsplayer,..) ena številka pa kpbs zraven :)
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

mislil sem da je problem rešen, ampak ni.. en mp3 cd mi je delal uredu (je bilo 50 pesmi gor.. pa so bile vse 128kbps..) ko pa sem posnel nov cd pa tudi druge komade gor z 128kbps.. pa spet sem pa tja prekinja pesmi pa kar pogosto izpisuje Error.. :cry:
Uporabniški avatar
Mrcina
Prispevkov: 107
Pridružen: 26 Maj 2004, 10:32
Kraj: Kocevje

Odgovor Napisal/-a Mrcina »

Najprej poskusi s cd-jem, ki ga je zapekel kdo drug... Sem imel enkrat (že dolgo nazaj, nit ne na renaultu) podobne probleme, pa je bil kriv pekač in ne predvajalnik...

LP
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

... bom probal, ampak čudno ker na glasbenem stolpu pa predvaja brez problema. Bom probal še to varianto pa sporočim.
Odgovori