Našli ste 11 zadetkov

Napisal/-a cliogz
12 Nov 2010, 20:54
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

Kaj pa razdelilna kapa, svečke, vžigalni kabli, ampak če sploh nič ne pride do kape potem to odpade. Senzor vžiga na vztrajniku po prebranem je ok, torej to tudi ni... Vlaga nekaj "uničila" očitno. Mogoče je nekje slaba masa oz. slab stik na kakšnem kablu. Baterija v ključu je ok? Če ne dr...
Napisal/-a cliogz
22 Jan 2010, 17:34
Forum: Styling
Tema: osvetlitev notranjosti
Odgovori: 12
Ogledi: 1394

Neki tazga mam jst u Hondi: http://www.ledrise.com/leds/high-power- ... e-emitter/
Svet pa tok, da lohk berem notr 8) . Slabost je, da jo je treba hladit, pa še konstanten tokovni vir morš met (narest).
Napisal/-a cliogz
04 Jan 2010, 18:32
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

Zrihtano! 5 min. dela :lol: . Oksidirana bakrena žica v motornem prostoru v škatli kjer so releji in varovalke :? .
:D :D
Napisal/-a cliogz
03 Jan 2010, 23:25
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

miko 55 napisal/-a:pogon rele, odprto vezje ali kratek stik
nč novga :lol: to vem tut sam, sam ni mi pa jasn kje bi to blo. Kje naj sploh iščem, v motornem prostoru ali v kabini. Najbolje povsod ane. Sej jutr pride avtoelektričar pa bomo vidl kaj bo lohk načaral :lol: , če nič, gre na servis!
Napisal/-a cliogz
02 Jan 2010, 19:31
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

Kaj pa vem, štarterja pomoje da ne, ker normalno vergla, sam ne vžge, ker ima nekje prekinjen tokokrog.
Nek rele, ki prekine tokokrog, el. do vžigalne tuljave oz. že prej... :roll:
Napisal/-a cliogz
02 Jan 2010, 19:24
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

Danes je bil majster pri nas, in mu je računalnik pokazal sledečo napako:
"actuator relay, open circuit or short circuit"
Našel pa ni tega releja, ker ni avtoelektričar, a mogoče kdo ve kje bi se to nahajalo?? :roll: V kabini ali v motornem prostoru??
Napisal/-a cliogz
31 Dec 2009, 18:51
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

A ni ta el. blokada motorja notri kjer je cel računalnik od avta? Kokr vem ni posebi "škatlce".
Sicer pa u soboto pridejo še 3 majstri probat oživet, drugače ga u ponedeljek odvlečemo na renault servis...
Napisal/-a cliogz
30 Dec 2009, 18:25
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

Smo zamenjali 3 senzorje na vztrajniku, ki so bili še delujoči, spucali smo starega, premerili upornost, ki mora biti okoli 220 Ohm in je bilo isto :roll: .
Napisal/-a cliogz
30 Dec 2009, 17:23
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

Tista rdeča lučka ne ugasne, ko avto odkleneš in tudi nikoli ni! Če tiščiš sklopko ne ugasne, če užigaš v nuli pa ugasne, pod kaj se to potem smatra, da ugasne ali ne? :lol: 2 cinšpuli? :shock: Kje pa je potem še ena? Ja do cinšpule pride en kabel, ki ima 4 priključke, en je prazen, na špuli pa so 4...
Napisal/-a cliogz
30 Dec 2009, 01:58
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

Ja, mislim da je, sej zapiska, pomoje je to to.
Sicer pa more bit 100% neki na štromariji, ker ne da nč iskre.
Aja, kapo smo tudi zamenjali z novo in je isto, tko da smo tastaro dali nazaj.
Napisal/-a cliogz
30 Dec 2009, 00:26
Forum: Okvare in pomoč
Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Odgovori: 24
Ogledi: 9123

Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več

Pozdravljeni! Imamo omenjeni avto, ki je obstal v garaži. Preprosto ne vžge več ampak samo vergla in vergla v prazno, akumulator je pa star 3 mesece. Pred tem ga je bilo potrebno zaverglati več kot 1x da je vžgal :roll: . No, pripeljal sem se normalno domov, dal v garažo in od tistega trenutka ne vž...