Našli ste 11 zadetkov
- 12 Nov 2010, 20:54
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
- 22 Jan 2010, 17:34
- Forum: Styling
- Tema: osvetlitev notranjosti
- Odgovori: 12
- Ogledi: 1394
Neki tazga mam jst u Hondi: http://www.ledrise.com/leds/high-power- ... e-emitter/
Svet pa tok, da lohk berem notr
. Slabost je, da jo je treba hladit, pa še konstanten tokovni vir morš met (narest).
Svet pa tok, da lohk berem notr
- 04 Jan 2010, 18:32
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
- 03 Jan 2010, 23:25
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
- 02 Jan 2010, 19:31
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
- 02 Jan 2010, 19:24
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
- 31 Dec 2009, 18:51
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
- 30 Dec 2009, 18:25
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
- 30 Dec 2009, 17:23
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
Tista rdeča lučka ne ugasne, ko avto odkleneš in tudi nikoli ni! Če tiščiš sklopko ne ugasne, če užigaš v nuli pa ugasne, pod kaj se to potem smatra, da ugasne ali ne? :lol: 2 cinšpuli? :shock: Kje pa je potem še ena? Ja do cinšpule pride en kabel, ki ima 4 priključke, en je prazen, na špuli pa so 4...
- 30 Dec 2009, 01:58
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
- 30 Dec 2009, 00:26
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
- Odgovori: 24
- Ogledi: 9123
Clio 1.4 RT l.99 ne vžge več
Pozdravljeni! Imamo omenjeni avto, ki je obstal v garaži. Preprosto ne vžge več ampak samo vergla in vergla v prazno, akumulator je pa star 3 mesece. Pred tem ga je bilo potrebno zaverglati več kot 1x da je vžgal :roll: . No, pripeljal sem se normalno domov, dal v garažo in od tistega trenutka ne vž...
