Stran 1 od 2

Talisman

Objavljeno: 13 Mar 2017, 09:39
Napisal/-a RenaultfanR
Čakam na testno vožnjo s Talismanom, s 160 konjskim dci.
avto mi je lep, potrebujem avto z velikim prtljažnikom, zato sem ga uvrstil v ožji izbor.
Kot sem od dveh slišal, je kar nekaj težav z elektroniko, (sicer ne toliko kot z 1,9 dci laguno predzadnje generacije), ampak Vseeno me zanima ima kdo še kako informacijo oz. izkušnje?
Sem sicer malo pregledoval forume, ampak kaj konkretnega nisem zasledil
Hvala!

Re: Talisman

Objavljeno: 13 Mar 2017, 23:44
Napisal/-a Sport Driver
Kakšni pa so problemi z elektroniko? Jaz nisem ničesar zasledil?

Poslano z mojega Nexus 5X z uporabo Tapatalk

Re: Talisman

Objavljeno: 14 Mar 2017, 10:40
Napisal/-a RenaultfanR
Dva človeka sta mi omenila to, sicer nič konkretnega (žal nisem takrat vrtlal v njih s konkretnimi vprašanji), ampak da je samo Malgaj v enem letu poslal nazaj v Francijo 7 avtomobilov.
Kar se mi zdi malo čudno...
Ali pri vseh testerjih in vsemogočnih znalcih takih zadev ne morejo odpraviti?!?

Re: Talisman

Objavljeno: 14 Mar 2017, 21:54
Napisal/-a Sport Driver
Poslal 7 avtomobilov na popravilo ali pač poslal nazaj?

Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk

Re: Talisman

Objavljeno: 15 Mar 2017, 09:40
Napisal/-a RenaultfanR
Poslali nazaj, več ne vem.

Re: Talisman

Objavljeno: 15 Mar 2017, 18:39
Napisal/-a Sport Driver
Morda so bili tisti predserijski avtomobili, ki so jih vozili novinarji. Ker sem takrat spraševal kdaj bodo na prodaj pa so mi rekli, da teli ne bodo ostali tukaj ampak da grejo. Kam pa nisem spraševal.

Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk

Re: Talisman

Objavljeno: 15 Mar 2017, 18:46
Napisal/-a RenaultfanR
Kakorkoli že, če je še kdo tak, ki ima kake informacije, bo že povedal. Glaavn je, da se moj test talismana bliža.
:)

Re: Talisman

Objavljeno: 16 Mar 2017, 14:26
Napisal/-a a_sist
Sodelavc ima initiale 160dci. Je super zadovoljen.

Re: Talisman

Objavljeno: 17 Mar 2017, 08:19
Napisal/-a RenaultfanR
Takoj bi ga imel, imam pa nekoliko težave z dolžino garaže.
Če me avto prepriča pa tudi garažo povečam :-)

Re: Talisman

Objavljeno: 19 Mar 2017, 22:00
Napisal/-a MARK01
Moj brat ga vozi od decembra, brez problemov. Edino pranje vetrobranskega stekla pa je porazno, saj pri malo večji hitrosti sploh ne moreš oprat stekla, ker vodo škropi čisto dol pod šipo. Šobe so cenena plastika brez možnosti nastavitve. Na renoju pa se glupirajo. Težavo sva rešila do 80 % z šobami od senica II, ampak še vedno ni 100% tako, kot bi moralo biti.

l.p.

Re: Talisman

Objavljeno: 19 Mar 2017, 22:11
Napisal/-a Sport Driver
Teži na servisu, v DE so jim jih menjali kolikor sem bral samo dvomim, da bom našel to sedaj na njihovem forumu :)

Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk

Re: Talisman

Objavljeno: 21 Mar 2017, 09:47
Napisal/-a RenaultfanR
Aha, zanimivo. Taka malenkost, pa vseeno kvari sliko celotnega avtomobila. No saj avtomobila brez ene pripombe itak ni. Kdor pravi drugače je definitivno pristranski.
Ja, jutri pa testiram Talismana. Se že veselim.

Re: Talisman

Objavljeno: 21 Mar 2017, 20:44
Napisal/-a MARK01
RenaultfanR napisal/-a:Aha, zanimivo. Taka malenkost, pa vseeno kvari sliko celotnega avtomobila. No saj avtomobila brez ene pripombe itak ni. Kdor pravi drugače je definitivno pristranski.
Ja, jutri pa testiram Talismana. Se že veselim.
Pa ne pozabi poročat, kako se ti zdi Talisman

Re: Talisman

Objavljeno: 22 Mar 2017, 11:18
Napisal/-a RenaultfanR
Nikakor ne bi pozabil poročat. Žal pa so me pred 20 minutam obvestili, da je testna vožnja prestavljena, da me obvestijo ko bo mogoča.
Tale testni talisman je bil danes zjutraj poškodovan.
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 0%20EDC%20.." onclick="window.open(this.href);return false;.
Kako jo je skupil ta črni lepotec pa ne vem.

Re: Talisman

Objavljeno: 22 Mar 2017, 13:58
Napisal/-a Sport Driver
A najbolšega Talismana na netu je nekomu uspelo razbiti. Čestitke.

Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk