Ja to je un z clean havbo.In to je tut razlog da ni nobene slike od zadej, ker...to pač ni to.je treba dobit eno original havbo pa dat štrihat.Ampak jebiga ga, glih kej prov izbire ni med telm ventilčkm, ta je bil še najsolidnejši med vsemi, ki so bli takrat na razpolago.čeprov ga na a.net sploh ni bilo.
Je športnik, kr taprav, fajn zadiha pol od 4k obratov naprej, se kr veselica nrdi, čeprov ni velikrat vidu nekega divjega norenja.Edino spet (črnomelj tuning) pol spodnjega zajema zraka na airboksu manjka in je vse kr navrtano zato da avto muka.Pa ga fajn zamori.Popije malo vode, ampak razlog je v tem,da je ekspanzijska na parih koncih napokana in iz nje malo curlja, belega dima ni opaznega, olje je pa svoja zgodba.Pa ni grozljivka, bolj komedija.Od prvega dne je olja ISTO kot ga je bilo, mogoče kak mm fali na štangici med max in min.Tako da motor "je" oz naj bi bil v top formi.Upam da bo še dolgo tako ostalo.tudi trese ga nič oz karkoli podobnega.Zavore kar zelo solidne, sklopka tudi, edino všasih po svoji napaki ( beri premalo pritisnjen pedal sklopke) gre malo bolj težko v vzvratno prestavo.To sm bil navajen iz twingija, da je vse mehko in tko, tle morš pa mal bl na hard prtisnt.Menjalnik v odličnem stanju, lepo skozi vse prestave gor in dol, brez kakršnegqa škrtanja oz iskanje prestav.Sliši se edino sp.levi in zadnje.desni ležaj, ampak to je strošek parih evrov.Amortizerji o.k., nič mastni, edino avto je trd ko pra.sica ker je prbit v tla konkretno.cca 5-8 cm v primerjavi z bivšim od borne, ki je sedaj v lasti mojega šefa.
Črna havba mi pa ne potegne nevem kaj, zua silo je, tekom meseca se bo dala štrihati da bo tako kot more bit.Pa lep kromiran znakec na havbi.
Pa še ena malenkost je bla naročena, mal za popestrritev avtomobila: ANGEL EYES zaa spredaj ter LEXUS LROM za zadaj. Ne sej ne no, se samo mal hecam.Nalepke za na bok in pritljažna vrata v williams logotipopm, ter emblem v stranskih letvicah od wilija, tisti simpatični 2.0

Če že ni, nej vsaj zgleda williams
