Stran 1 od 1
Barvanje zarometov
Objavljeno: 16 Jan 2012, 13:00
Napisal/-a imsirovicarmin
Zanima me ali se dajo barvat zarometi na Renault Megane 2000....Namrec mam namen razstavit sprednje luci in pobarvat v crno, zdj me pa zanima kaksen spray uporabit in ali se sploh to da naredit?....Hvalaa...
Objavljeno: 16 Jan 2012, 21:51
Napisal/-a Figo
Objavljeno: 16 Jan 2012, 22:08
Napisal/-a Speedie
to bi bilo neumno mam jst en čudn filing. pomoje misli tisto plastiko okoli parabol/xenonk
Objavljeno: 17 Jan 2012, 08:19
Napisal/-a GHost14
Nebi bil prvi ki bi to naredu. Poznam celo strokovnjaka ki je barval kompletno luč, tudi parabole, pol se je pa čudil zakaj nič ne sveti

Zgleda pa relativno butasto in šalabajzersko. Usaj po moje se tega tko al tko ne da natančno pa lepo naredit. Če hočeš črne luči, svetujem da jih kupiš

Objavljeno: 17 Jan 2012, 10:24
Napisal/-a Speedie
seveda se da samo moraš pripraviti tko kot je treba pa zaščititi kar je treba ane. če si po duši šalabajzer je pa res bolje da greš novo kupit.
Objavljeno: 17 Jan 2012, 10:38
Napisal/-a GHost14
Povedat hočem to, da če želiš da je stvar narejena korektno, verjetno ne pride nič ceneje kot nove luči. Sploh če računaš še količino dela...
Objavljeno: 17 Jan 2012, 10:43
Napisal/-a Kyrius
Pa barva verjetno ne bo poceni ... je treba kar temperaturno obstojno barvo vzet, glede na to kolk se segreje zadeva
Objavljeno: 17 Jan 2012, 11:55
Napisal/-a imsirovicarmin
Eh ta zadeva pri meni odpade:D...kr nocm da mi pol sveti kot baterija:.:D...hvala za nasvete...:D
Objavljeno: 17 Jan 2012, 14:41
Napisal/-a schik
Svetilnost je odvisna od parabole, ne pa od tiste plastike okoli. Če boš dobro naredil bo super zgledalo, parabola itak ostane taka kot je. Problem je če ne narediš dobro, ker se ti lahko začne luščit barva pol bo pa še slabše kot danes.