avto duši
Objavljeno: 12 Sep 2011, 12:11
Zdravo,
Da opišem svojo težavo:
imam megana 2002 letnik bencinarja, predelanega na plin.
V glavnem ko je motor hladen mi malce težje vžge (v kakšnem 2. ali tretjem poizkusu). Ko pa enkrat vžge je vse normalno, dokler ne pohodim pedalke za plin, tedaj hoče motor zadušit oz včasih mi celo ugasne. Te težave minejo, ko motor laufa kakšno dobro minuto ali dve, potem pa lahko normalno speljem brez cukanja. Naj ob tem dodam, da ob vžigu motorja (če sem zunaj) voham kar močno mešanco iz izpuha.
Ob toplem motorju teh težav ni, isto če vžgem avto direktno na plin.
Kaj bi lahko bilo to?
Sam sicer opažam, da so se te težave pojavile, ko mi je mehanik zamenjal črpalko za bencin.
Da opišem svojo težavo:
imam megana 2002 letnik bencinarja, predelanega na plin.
V glavnem ko je motor hladen mi malce težje vžge (v kakšnem 2. ali tretjem poizkusu). Ko pa enkrat vžge je vse normalno, dokler ne pohodim pedalke za plin, tedaj hoče motor zadušit oz včasih mi celo ugasne. Te težave minejo, ko motor laufa kakšno dobro minuto ali dve, potem pa lahko normalno speljem brez cukanja. Naj ob tem dodam, da ob vžigu motorja (če sem zunaj) voham kar močno mešanco iz izpuha.
Ob toplem motorju teh težav ni, isto če vžgem avto direktno na plin.
Kaj bi lahko bilo to?
Sam sicer opažam, da so se te težave pojavile, ko mi je mehanik zamenjal črpalko za bencin.