Clio I brisalci
Objavljeno: 24 Dec 2010, 15:06
Brisalci na clijotu mi ne delujejo dobro,ko vklopim se na začetku zelo malo premikajo(kot bi ji zadrževal) potem pa delujejo normalno.To se dogaja ko jih prvič vključim,ko se ''ogrejejo'' pa dela vredu.