Stran 1 od 1

Clio I brisalci

Objavljeno: 24 Dec 2010, 15:06
Napisal/-a reno_audio
Brisalci na clijotu mi ne delujejo dobro,ko vklopim se na začetku zelo malo premikajo(kot bi ji zadrževal) potem pa delujejo normalno.To se dogaja ko jih prvič vključim,ko se ''ogrejejo'' pa dela vredu.

Objavljeno: 26 Dec 2010, 17:15
Napisal/-a reno_audio
Res noben ne ve?mogoče motorček crkuje