Clio I brisalci

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Clio I brisalci

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

Brisalci na clijotu mi ne delujejo dobro,ko vklopim se na začetku zelo malo premikajo(kot bi ji zadrževal) potem pa delujejo normalno.To se dogaja ko jih prvič vključim,ko se ''ogrejejo'' pa dela vredu.
Clio 1.2...
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

Res noben ne ve?mogoče motorček crkuje
Clio 1.2...
Odgovori