Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
-
jaka88
- Prispevkov: 10
- Pridružen: 09 Avg 2010, 12:51
Odgovor
Napisal/-a jaka88 »
kupil sem antifreez za mašino in stekla. in sem po nesreči nalil 3dl tekočine za šipe v posodo za vodo
je lahko kaj narobe?
lp
-
Doctor DJ
- Prispevkov: 3227
- Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
- Kraj: Štajerska
Odgovor
Napisal/-a Doctor DJ »
antifriz si nalil v posodo za pranje stekel?
mastne šipe bodo, zato sprazni posodo, operi za alkoholom al neki takega
lp
-
jero_13
- Prispevkov: 2006
- Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06
Odgovor
Napisal/-a jero_13 »
ne mislm da je lih kontra. vitrex je natoču v expanzijsko, a bo kej narobe nimam pojma, ampak mislm na nebi smel bit.
Drive it like you stole it.
Član Renault kluba Slovenije
-
Edoedo
- Prispevkov: 331
- Pridružen: 19 Avg 2009, 22:56
Odgovor
Napisal/-a Edoedo »
vrelišče vitreksa je 82C
lahko da ti zavre use skp.. in ti meče vn čez ekspanz. posodo...
pa nvm kok je to keej zdravo za hladilni sistem u autu ...
tko da rajš vn use spust.. pa nanovo ..
LP
-
Doctor DJ
- Prispevkov: 3227
- Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
- Kraj: Štajerska
Odgovor
Napisal/-a Doctor DJ »
aja, tak je blo, eh, 3 dcl, ni panike, bo zvrelo vse skup pa bo mal vn nrglo, pač tu in tam poglej nivo tekočine