tekočina za pranje prve šipe...

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
jaka88
Prispevkov: 10
Pridružen: 09 Avg 2010, 12:51

tekočina za pranje prve šipe...

Odgovor Napisal/-a jaka88 »

kupil sem antifreez za mašino in stekla. in sem po nesreči nalil 3dl tekočine za šipe v posodo za vodo :)

je lahko kaj narobe?

lp
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

antifriz si nalil v posodo za pranje stekel?
mastne šipe bodo, zato sprazni posodo, operi za alkoholom al neki takega

lp
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

ne mislm da je lih kontra. vitrex je natoču v expanzijsko, a bo kej narobe nimam pojma, ampak mislm na nebi smel bit.
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
Edoedo
Prispevkov: 331
Pridružen: 19 Avg 2009, 22:56

Odgovor Napisal/-a Edoedo »

vrelišče vitreksa je 82C

lahko da ti zavre use skp.. in ti meče vn čez ekspanz. posodo...

pa nvm kok je to keej zdravo za hladilni sistem u autu ...

tko da rajš vn use spust.. pa nanovo ..

LP
Uporabniški avatar
Blaz - coupe
Prispevkov: 85
Pridružen: 18 Feb 2008, 15:55
Kraj: Dolenjska- Dvor

Odgovor Napisal/-a Blaz - coupe »

Jaka, Jaka :)

Lp, Blaž K. :)
Renault89
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Dec 2010, 20:00

Odgovor Napisal/-a Renault89 »

zaradi 3dl nebo nič narobe :)
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

aja, tak je blo, eh, 3 dcl, ni panike, bo zvrelo vse skup pa bo mal vn nrglo, pač tu in tam poglej nivo tekočine
Odgovori