Stran 1 od 1

megan I 2002 motorček za dvig stekla

Objavljeno: 07 Dec 2010, 11:00
Napisal/-a jaka88
zanima me če imajo megan coupe in vsi ostali modeli enak motorček za dvig stekla.

imam pa megan I coupe 2002 in mi je crkil levi motorček.

hvala in lp

Objavljeno: 07 Dec 2010, 12:17
Napisal/-a ManIAK
Motorček ali vodila. Jaz mislim da mam voznikov motorček še doma, od sovoznika pa komplet z vodili.

Objavljeno: 07 Dec 2010, 12:58
Napisal/-a jaka88
pomoje je samo motorček fuč.

nevem pa kaj je lažje zamenjat, motorček ali cel komplet?

za kuk ga pa prodaš?

Objavljeno: 07 Dec 2010, 13:41
Napisal/-a schik
V vsakem primeru boš moral dat vse ven.

Objavljeno: 07 Dec 2010, 14:34
Napisal/-a ManIAK
Vseskup ti dam za 20€.

Objavljeno: 07 Dec 2010, 15:16
Napisal/-a jaka88
ManIAK napisal/-a:Vseskup ti dam za 20€.
sm ti imaš od levih vrat samo motorček?


Kaj potem paše cel komplet od drugih modelov v coupeja

Objavljeno: 07 Dec 2010, 19:23
Napisal/-a schik
On je mel coupeja. Drugač mora bit pa od coupeja zaradi različne velikosti šipe. Edino motorček je mogoče isti.

Objavljeno: 07 Dec 2010, 20:32
Napisal/-a megane96
motorčki so vsi isti načeloma, vodila pa niso.

Če boš rabil, lahko pa dobiš pri meni levega komplet,
za 45€.

LP

Objavljeno: 08 Dec 2010, 08:16
Napisal/-a meganeman
Redko kdaj je kriv motorček, v večini primerov so vodila, ker se zlomi kaj ali pa ona žica utrga.

Objavljeno: 08 Dec 2010, 08:58
Napisal/-a ManIAK
Najprej poderi zadevo, pa bova vidla kaj maš sploh uničeno.

Možno da je crknil samo motorček, bolj vrjetno pa je, da ti je zapletlo in polomlo vodila.

Za voznikovo stran imam na žalost samo vodila.

Objavljeno: 08 Dec 2010, 18:22
Napisal/-a jaka88
meni je šipa ostala na polovici in ni šla gor niti dol. pol smo pa dali tapeto stran in smo odstranli samo ohišje motorčka, ko smo potegnili navitje/tuljavo ven se je šipa sprostila...

kaj je pol narobe?

Lp

Objavljeno: 08 Dec 2010, 19:02
Napisal/-a ManIAK
Tam pri motorčku niso zajle nič prepletene?

Pol če niso, pol je motorček.

Objavljeno: 08 Dec 2010, 22:12
Napisal/-a jaka88
Slika

nevem, pomoje niso. na sliki je z rdečo označeno kaj sem snel da sem lahko šipo premaknil gor...

pa je to možno da ne moreš pramknit šipe na silo če je motorček crknil...

Objavljeno: 09 Dec 2010, 08:06
Napisal/-a ManIAK
Če nisi opazu da bi kaj bilo polomljeno/navito, pol je možno da je motorček.

Seveda je pa možno da če motorček crkne, ne moreš premakniti šipe, saj se zobniki v njemu ne zavrtijo, vodila pa držijo šipo na mestu.