Debate o vseh Renault Sport modelih (Twingo, Clio, Megane)
jaka88
Prispevkov: 10 Pridružen: 09 Avg 2010, 12:51
Odgovor
Napisal/-a jaka88 » 07 Dec 2010, 11:00
zanima me če imajo megan coupe in vsi ostali modeli enak motorček za dvig stekla.
imam pa megan I coupe 2002 in mi je crkil levi motorček.
hvala in lp
ManIAK
Prispevkov: 580 Pridružen: 06 Jun 2006, 21:59
Odgovor
Napisal/-a ManIAK » 07 Dec 2010, 12:17
Motorček ali vodila. Jaz mislim da mam voznikov motorček še doma, od sovoznika pa komplet z vodili.
jaka88
Prispevkov: 10 Pridružen: 09 Avg 2010, 12:51
Odgovor
Napisal/-a jaka88 » 07 Dec 2010, 12:58
pomoje je samo motorček fuč.
nevem pa kaj je lažje zamenjat, motorček ali cel komplet?
za kuk ga pa prodaš?
schik
Prispevkov: 2728 Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj
Odgovor
Napisal/-a schik » 07 Dec 2010, 13:41
V vsakem primeru boš moral dat vse ven.
ManIAK
Prispevkov: 580 Pridružen: 06 Jun 2006, 21:59
Odgovor
Napisal/-a ManIAK » 07 Dec 2010, 14:34
Vseskup ti dam za 20€.
jaka88
Prispevkov: 10 Pridružen: 09 Avg 2010, 12:51
Odgovor
Napisal/-a jaka88 » 07 Dec 2010, 15:16
ManIAK napisal/-a: Vseskup ti dam za 20€.
sm ti imaš od levih vrat samo motorček?
Kaj potem paše cel komplet od drugih modelov v coupeja
schik
Prispevkov: 2728 Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj
Odgovor
Napisal/-a schik » 07 Dec 2010, 19:23
On je mel coupeja. Drugač mora bit pa od coupeja zaradi različne velikosti šipe. Edino motorček je mogoče isti.
megane96
Prispevkov: 349 Pridružen: 11 Jan 2006, 21:15
Kraj: Notranjska
Odgovor
Napisal/-a megane96 » 07 Dec 2010, 20:32
motorčki so vsi isti načeloma, vodila pa niso.
Če boš rabil, lahko pa dobiš pri meni levega komplet,
za 45€.
LP
Megane RT, 1999
meganeman
Prispevkov: 459 Pridružen: 09 Nov 2005, 13:26
Kraj: Velenje
Odgovor
Napisal/-a meganeman » 08 Dec 2010, 08:16
Redko kdaj je kriv motorček, v večini primerov so vodila, ker se zlomi kaj ali pa ona žica utrga.
ManIAK
Prispevkov: 580 Pridružen: 06 Jun 2006, 21:59
Odgovor
Napisal/-a ManIAK » 08 Dec 2010, 08:58
Najprej poderi zadevo, pa bova vidla kaj maš sploh uničeno.
Možno da je crknil samo motorček, bolj vrjetno pa je, da ti je zapletlo in polomlo vodila.
Za voznikovo stran imam na žalost samo vodila.
jaka88
Prispevkov: 10 Pridružen: 09 Avg 2010, 12:51
Odgovor
Napisal/-a jaka88 » 08 Dec 2010, 18:22
meni je šipa ostala na polovici in ni šla gor niti dol. pol smo pa dali tapeto stran in smo odstranli samo ohišje motorčka, ko smo potegnili navitje/tuljavo ven se je šipa sprostila...
kaj je pol narobe?
Lp
ManIAK
Prispevkov: 580 Pridružen: 06 Jun 2006, 21:59
Odgovor
Napisal/-a ManIAK » 08 Dec 2010, 19:02
Tam pri motorčku niso zajle nič prepletene?
Pol če niso, pol je motorček.
jaka88
Prispevkov: 10 Pridružen: 09 Avg 2010, 12:51
Odgovor
Napisal/-a jaka88 » 08 Dec 2010, 22:12
nevem, pomoje niso. na sliki je z rdečo označeno kaj sem snel da sem lahko šipo premaknil gor...
pa je to možno da ne moreš pramknit šipe na silo če je motorček crknil...
ManIAK
Prispevkov: 580 Pridružen: 06 Jun 2006, 21:59
Odgovor
Napisal/-a ManIAK » 09 Dec 2010, 08:06
Če nisi opazu da bi kaj bilo polomljeno/navito, pol je možno da je motorček.
Seveda je pa možno da če motorček crkne, ne moreš premakniti šipe, saj se zobniki v njemu ne zavrtijo, vodila pa držijo šipo na mestu.