Stran 1 od 1
Twingo daljinsko zaklepanje
Objavljeno: 28 Jul 2009, 19:47
Napisal/-a kunte
Imam twingota letnik 99. Zanima me kaj narediti ko odpove daljinsko zaklepanje ,da užgeš motor.Danes je ženi pred trgovino crknil daljinski upraljalec in je morala do doma peš po rezervni ključ.Obstaja kakšen trik , da prelisičiš tisti "antivol"(ali kako se že reče).
Objavljeno: 28 Jul 2009, 20:17
Napisal/-a Laguna2009
Tudi jaz imam isti letnik Twingota in me tudi zanima kako ga vžgat brez daljinca
Lp.
Objavljeno: 28 Jul 2009, 21:15
Napisal/-a Deniss
Objavljeno: 28 Jul 2009, 22:26
Napisal/-a tomaz07
Ja pri meganu je tak, da pač odpreš ključ pa pogledaš kodo, ki je 3-mestna številka. In potem pač držiš tak dolgo tisti gumb znotraj ko je za odpiranje in zapiranje vrat. In pač če maš kodo npr. 454, držiš gumb tak dolgo dokler ne utripne lučka 4 in tako dalje

Objavljeno: 28 Jul 2009, 22:47
Napisal/-a kunte
Sem probal z gumbom za odklepanje vendar ne vem kaj pritisnem za nulo , pa tudi lučka utripa zelo hitro.
Objavljeno: 29 Jul 2009, 01:09
Napisal/-a Serge|
Kokr jst vem, da če lučka utripa hitro avto nebo vžgal.. Daljinec je pač hin, pokvarjen. Na R.Servisu v Levcu mi je reku da nov pride 100€... Tu nek, se pa baje da ključ tudi zavarovat...

Objavljeno: 29 Jul 2009, 05:46
Napisal/-a kunte
Čudno se mi zdi ker lučka na ključu , ko ga aktiviram zagori.
Objavljeno: 29 Jul 2009, 11:00
Napisal/-a obi
Nič kolega nov ključ bo treba. Tud če se da avto odklent in če se ne odblokira blokada motorja še ne pomeni da je ključ ok. Drugače veliko nasvetov boš najdu na drugih forumih sam končni efekt je nabava novega ključa.
Objavljeno: 29 Jul 2009, 11:40
Napisal/-a megane96
Nov ključ pa bo rešeno v momentu?
Pa še neki, v daljincu niti podrazno ni napisana koda za vžig, avta tam je napisana samo koda modela ključa.

Objavljeno: 29 Jul 2009, 11:57
Napisal/-a tomaz07
Je napisana. Vsaj tak piše v navodilih. Drugač pa baterije si že probal zamenjat ?

Objavljeno: 29 Jul 2009, 14:38
Napisal/-a kunte
Sem zdaj spet probal odklent z daljincem , in dalinc spet dela. Baterije sem menjal včeraj.Kolker se spomnim se pri twingotu ne odkodira ključ ker sploh nima kode kot clio. Pri cliotu tudi če ti crkne baterija na daljincu lahko avto vžgeš in se normalno voziš.
Re: Twingo daljinsko zaklepanje
Objavljeno: 24 Apr 2012, 07:09
Napisal/-a javr
(april 2012) Twingo letnik 2003, 1.2 16V: daljinsko ni več delalo, avto je normalno vžgal. Naletel pa sem na sledeči problem: kako odkleniti/zakleniti prtljažnik, če daljinsko centralno zaklepanje ne dela ? Gumb za odpiranje prtljažnika nima ključavnice, ali pa jo jaz ne najdem.