Veliki servis Scenic 2005

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
bof
Prispevkov: 7
Pridružen: 14 Nov 2007, 22:40

Veliki servis Scenic 2005

Odgovor Napisal/-a bof »

Pozdravljeni!

Cez cca 10.000 km (2-3 mesece), moram narediti veliki servis na avtomobilu Scenic 1.9 DCI 2005 letnik!
Koga mi predlagate? In koliko to pride?

Hvala!

lp,
Bostjan
031-339-450
obi
Prispevkov: 1755
Pridružen: 27 Jun 2005, 18:08
Kraj: medvoški štajerc

Odgovor Napisal/-a obi »

Zaj ce si iz okolce Ljubljane al pa gorenjske ti priporocam da kontaktiras uporabnika modri_dirkac (ce ne najdes cifre povej jo preko PM dobis) men pa se praim v okolc je avto rihtu in moram priznat fant ve kaj dela, pa se zepu in denarnici ugodno naredi, skratka vredu decko.
Štrom for wife, UPS for life.
Uporabniški avatar
bof
Prispevkov: 7
Pridružen: 14 Nov 2007, 22:40

Odgovor Napisal/-a bof »

Sam se eno vprasanje!
V okolici sem nasel enga tipa, ku dela servise Renaultov tko popoldne.
Ampak ni se nikol delal na Scenicu, a nuca kako posebno orodje al se da veliki servis nardit tko po domace?

Hvala,

Bostjan
dicoslav
Prispevkov: 41
Pridružen: 20 Dec 2007, 19:37

Odgovor Napisal/-a dicoslav »

kajlico rabi da da motor u fazo. brez nje gre sam je velik bol zaf.....
Uporabniški avatar
B-Stard
Prispevkov: 436
Pridružen: 11 Maj 2006, 20:00
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a B-Stard »

LOL ne mors dat veliki servis delat enemu da se bo ucil na avtu
Uporabniški avatar
Ziiga
Prispevkov: 1414
Pridružen: 04 Feb 2007, 20:35
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Odgovor Napisal/-a Ziiga »

Tko kt so rekl, eno kajlo za glavno gred zablokerat, pa eno kajlo da zablokera zgorn zobnik :wink: Tuki ni druge :)
Uporabniški avatar
bof
Prispevkov: 7
Pridružen: 14 Nov 2007, 22:40

Odgovor Napisal/-a bof »

Hvala fantje za pomoc!

Kje bi dubu to kajlo?
Ma ne sej tip se ne bo ucil, sej dela svasta, sam orodja nima glih vsega, pa tut on mi je to omenu, tko da ve zakaj se gre.
Vendar sm mislu da mate kak foro za to zakajlat!

Sicer njemu najbolj zaupam, do zdej mi je se vse resu "na roke".
janezkranjski
Prispevkov: 31
Pridružen: 10 Jun 2007, 15:09

Odgovor Napisal/-a janezkranjski »

Pred 14 dnevi mi je kolega nardil veliki servis, sicer na Laguni, je pa ista 1.9 dizel.

Osnovni material + delo = ~350eur,
potem je bilo potrebno menjati se...
disk ploscice spredaj + zadaj (~100eur)...
nek spanar (~20eur)...
vezni drog (~20eur)...
zgornji nosilec motorja (120eur :shock:)...
spodnji nosilec motorja (~20eur)

Skupen strosek nekaj manj kot 700eur

Ce gledas veliki servis ni tako drag, 350eur se gre skozi... je pa bilo potem se enkrat toliko ostalih stvari :D
Uporabniški avatar
bof
Prispevkov: 7
Pridružen: 14 Nov 2007, 22:40

Odgovor Napisal/-a bof »

350 Eur - to je nekak normalno (upam da maximum). Sam se bojim ce grem na uradni servis, da bo stevilka veliko vecja, pa nekak neb rad sponzoriral koga.

Tako bom tut jst najdu enga tazga prijatla. Sej neki naslovov sem dobil.

Hvala vsem za pomoc!

lp,
BOF
Uporabniški avatar
simonz1
Prispevkov: 785
Pridružen: 30 Maj 2007, 09:50
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a simonz1 »

Jst sm dal 550eur za glavnega pri poblascenem servisu :lol:
Scenic III 1.5 dCi, 110KM

Captur II 1.5dCi, 115KM EDC
Odgovori