Koliko olja gre v 1,9 dci?

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
janezz31c
Prispevkov: 15
Pridružen: 28 Okt 2007, 23:33
Kraj: LJ okolica

Koliko olja gre v 1,9 dci?

Odgovor Napisal/-a janezz31c »

Zanima me koliko olja rabim za menjavo pri sceniku 1,9 dci l 2004? :)
Senik
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

4.7 l
etore

Re: Koliko olja gre v 1,9 dci?

Odgovor Napisal/-a etore »

4,5
dicoslav
Prispevkov: 41
Pridružen: 20 Dec 2007, 19:37

Re: Koliko olja gre v 1,9 dci?

Odgovor Napisal/-a dicoslav »

etore napisal/-a:4,5
tulk olja gre u 1.5 dci motor

4,7 gre u 1.9dci tak ko je ze napisan
Uporabniški avatar
Tommy30
Prispevkov: 1720
Pridružen: 18 Sep 2005, 16:22
Kraj: Domzale

Re: Koliko olja gre v 1,9 dci?

Odgovor Napisal/-a Tommy30 »

dicoslav napisal/-a:
etore napisal/-a:4,5
tulk olja gre u 1.5 dci motor

4,7 gre u 1.9dci tak ko je ze napisan
:lol: :lol:
Dejmo se skregat za 2 deci :lol: :lol:
Kupi 5 litrov in kolikor ostane pac ostane.
Pise res 4,7litra
GOLF VI. 1.2 TSI + 2.0 TDI
etore

Re: Koliko olja gre v 1,9 dci?

Odgovor Napisal/-a etore »

UPS. sm vedu da tm nekje al eno al drugo.
Uporabniški avatar
[KEKEC]
Prispevkov: 1217
Pridružen: 01 Apr 2007, 01:53
Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a [KEKEC] »

V 1.5 dci ga gre 5 litrov z menjavo filtra
1.9 dci pa 4,8 z menjavo filtra
Uporabniški avatar
CliYo II
Prispevkov: 819
Pridružen: 21 Avg 2006, 10:31

Odgovor Napisal/-a CliYo II »

[quote="[KEKEC]"]V 1.5 dci ga gre 5 litrov z menjavo filtra
1.9 dci pa 4,8 z menjavo filtra[/quote]


se mal vec k 5litrov :wink:
etore

Odgovor Napisal/-a etore »

mislim da vec kot pet ga ne gre. filter pa moras tako al drugace vedno zraven menjat.
dicoslav
Prispevkov: 41
Pridružen: 20 Dec 2007, 19:37

Odgovor Napisal/-a dicoslav »

[KEKEC] napisal/-a:V 1.5 dci ga gre 5 litrov z menjavo filtra
1.9 dci pa 4,8 z menjavo filtra
kekec ne fantaziri da gre v 1.5dci 5 litrov ni osnovnih pogojev. na dan nardim bar 2 servisa s tem motorjem in menjamo tudi oljni filter,pa ga gre ce smo natancni 4,4l pisemo pa 5l.
Uporabniški avatar
CliYo II
Prispevkov: 819
Pridružen: 21 Avg 2006, 10:31

Odgovor Napisal/-a CliYo II »

dicoslav napisal/-a:
[KEKEC] napisal/-a:V 1.5 dci ga gre 5 litrov z menjavo filtra
1.9 dci pa 4,8 z menjavo filtra
kekec ne fantaziri da gre v 1.5dci 5 litrov ni osnovnih pogojev. na dan nardim bar 2 servisa s tem motorjem in menjamo tudi oljni filter,pa ga gre ce smo natancni 4,4l pisemo pa 5l.

sory ampak u cliota 1.5 dci 80PS gre 5litrou olja...
dicoslav
Prispevkov: 41
Pridružen: 20 Dec 2007, 19:37

Odgovor Napisal/-a dicoslav »

CliYo II napisal/-a:
dicoslav napisal/-a:
[KEKEC] napisal/-a:V 1.5 dci ga gre 5 litrov z menjavo filtra
1.9 dci pa 4,8 z menjavo filtra
kekec ne fantaziri da gre v 1.5dci 5 litrov ni osnovnih pogojev. na dan nardim bar 2 servisa s tem motorjem in menjamo tudi oljni filter,pa ga gre ce smo natancni 4,4l pisemo pa 5l.

sory ampak u cliota 1.5 dci 80PS gre 5litrou olja...
te pa tak ce mislis da vse ves. te si pa tocte 5l pa pol nic ne jokat da niste vedli
Uporabniški avatar
[KEKEC]
Prispevkov: 1217
Pridružen: 01 Apr 2007, 01:53
Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a [KEKEC] »

V servisno knjigo si malo poglej! To pa mas iz avto date da nebos prevec brihtna glava!


Slika
Uporabniški avatar
CliYo II
Prispevkov: 819
Pridružen: 21 Avg 2006, 10:31

Odgovor Napisal/-a CliYo II »

dicoslav napisal/-a:
CliYo II napisal/-a:
dicoslav napisal/-a: kekec ne fantaziri da gre v 1.5dci 5 litrov ni osnovnih pogojev. na dan nardim bar 2 servisa s tem motorjem in menjamo tudi oljni filter,pa ga gre ce smo natancni 4,4l pisemo pa 5l.

sory ampak u cliota 1.5 dci 80PS gre 5litrou olja...
te pa tak ce mislis da vse ves. te si pa tocte 5l pa pol nic ne jokat da niste vedli
se ne mislm prerekat stabo k itak use ves...ampak useen
prid u soboto do mene bom servis delu na mojmu clio-tu pa bova zamenala ole pa filtr pa bos pol ti natocu ole pa bos povedu kok ga gre not :!: :!:

OK :?:

dam za pivo celmu renault klubu ce ga ne gre 5litrou not pa ti?

PS.: se oproscam za se en OT :oops:
dicoslav
Prispevkov: 41
Pridružen: 20 Dec 2007, 19:37

Odgovor Napisal/-a dicoslav »

pajbje ze pa tak ce mislite bit pametni bodite. Ni vazn kulk ma motor konjev al ma 80 al 105 olja gre vseen noter 4,4l i basta. motor je isti sam ka je racunalnik bol sprefukan ka ma vec konjev. vsak bozji dan bar en servis nardim na teh motorjih pa vedno nalijem 4,4l pa oljni filter tui menjam pa ne gre vec ko 4,4l sipka pa je na maximumu. jas se vec nocem kregat k vidim da ne pridem nikamor.

LP. dicko
Odgovori