Megane II ph1 l.03 - registrerana podmornca

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

linat napisal/-a:SlikaSlika Kako le lep!! Komaj cakam, da ga vidim v zivo!
hehe vsem hvala za pohvale kot prvo...

uf sam zdj ga morm p spet spucat za v petk ...sicr sm ga lih v nedelo cevga prepucu...ampk spet prasn..crna barva pac... :D bomo potrudl se ga spet spucat za petk d bo res perfect :wink: :oops:
Slika
Uporabniški avatar
Liquid
Prispevkov: 1627
Pridružen: 25 Jun 2005, 17:50
Kraj: Tolmin

Odgovor Napisal/-a Liquid »

dobr tole 8) bomo na panoramski predebatiral :wink:
1991 R19 GTS 1.4
1999 Megane RT 1.6 16V
2011 Megane Grandtour GT-line 1.5 dCi
2010 Trafic Passenger 2.0 dCi
2013 Laguna Grandtour Black Edition 4Control 2.0 dCi
Uporabniški avatar
Bojci
Prispevkov: 2471
Pridružen: 05 Maj 2003, 08:58
Kraj: Maribor & skrajni severovzhod Prekmurja

Odgovor Napisal/-a Bojci »

ja...to bo to zdaj! :wink:
Slika
scrat
Prispevkov: 1526
Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a scrat »

TOP! Komi cakam petek, da ga vidm v zivo. Kako bo pol pr men zgledal...
Uporabniški avatar
linat
Prispevkov: 279
Pridružen: 14 Maj 2006, 19:06
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a linat »

8)

Slika
Ljudje, ki imajo avto le za pot iz to?®ke A v to?®ko B, se mi smilijo...
<<<my album>>>
Uporabniški avatar
killah bee
Prispevkov: 4094
Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a killah bee »

U, Tina bo zdej uradna fotosoparka kluba :lol:

Sej mogoce te bomo pa rabil za izdelavo koledarja, ko bo treba slikice licno oblikovat :wink:
Uporabniški avatar
linat
Prispevkov: 279
Pridružen: 14 Maj 2006, 19:06
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a linat »

killah bee napisal/-a:U, Tina bo zdej uradna fotosoparka kluba :lol:

Sej mogoce te bomo pa rabil za izdelavo koledarja, ko bo treba slikice licno oblikovat :wink:
Slika
Ljudje, ki imajo avto le za pot iz to?®ke A v to?®ko B, se mi smilijo...
<<<my album>>>
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

linat tnx za fotko ... sam tmle je biv se trahtr spikey :D sam vseen kr lepo izpadl 8)
Slika
Uporabniški avatar
linat
Prispevkov: 279
Pridružen: 14 Maj 2006, 19:06
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a linat »

86-4PJ napisal/-a:linat tnx za fotko ... sam tmle je biv se trahtr spikey :D sam vseen kr lepo izpadl 8)
Malenkost :wink:

Nove fotke sem tud precekirala, ampak nobena ni na taki svetlobi slikana al pa v lepi poziciji, da bi kej kul ratal iz nje (morm jz slikat enkrat :wink: ), ta slikca je bila edina potencialna... pa sm jo mal "zrihtala" ... da naus zalosten. :lol:
Ljudje, ki imajo avto le za pot iz to?®ke A v to?®ko B, se mi smilijo...
<<<my album>>>
Uporabniški avatar
Ziiga
Prispevkov: 1414
Pridružen: 04 Feb 2007, 20:35
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Odgovor Napisal/-a Ziiga »

:D

Slika
Uporabniški avatar
linat
Prispevkov: 279
Pridružen: 14 Maj 2006, 19:06
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a linat »

@Ziiga: kul.... men so pa sicer bolj vsec fotke, kjer je avto slikan "od spodaj", da potem vecji izgleda....
Ljudje, ki imajo avto le za pot iz to?®ke A v to?®ko B, se mi smilijo...
<<<my album>>>
Uporabniški avatar
killah bee
Prispevkov: 4094
Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a killah bee »

Lool :lol: registracija se poroci in nevesto dobi :lol:

Tkole ko gledam te fotke, bi lahko imel Photoshop ustvarjanja, pa bi se tam dajal slikce :roll: :)
scrat
Prispevkov: 1526
Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a scrat »

killah bee napisal/-a:Lool :lol: registracija se poroci in nevesto dobi :lol:

Tkole ko gledam te fotke, bi lahko imel Photoshop ustvarjanja, pa bi se tam dajal slikce :roll: :)
Naredi!
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

sj a nism js ze dov te slikce od spikey k biv porocni avto gor na forum ? a sm pozabu ? :? :roll:
Slika
scrat
Prispevkov: 1526
Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a scrat »

86-4PJ napisal/-a:sj a nism js ze dov te slikce od spikey k biv porocni avto gor na forum ? a sm pozabu ? :? :roll:
Si ja.
Zaklenjeno