Predstavite Vašega Renault-a
ZZ-717
Prispevkov: 4542 Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid
Odgovor
Napisal/-a ZZ-717 » 19 Jun 2007, 23:35
linat napisal/-a: Kako le lep!! Komaj cakam, da ga vidim v zivo!
hehe vsem hvala za pohvale kot prvo...
uf sam zdj ga morm p spet spucat za v petk ...sicr sm ga lih v nedelo cevga prepucu...ampk spet prasn..crna barva pac...
bomo potrudl se ga spet spucat za petk d bo res perfect
Liquid
Prispevkov: 1627 Pridružen: 25 Jun 2005, 17:50
Kraj: Tolmin
Odgovor
Napisal/-a Liquid » 19 Jun 2007, 23:37
dobr tole
bomo na panoramski predebatiral
1991 R19 GTS 1.4
1999 Megane RT 1.6 16V
2011 Megane Grandtour GT-line 1.5 dCi
2010 Trafic Passenger 2.0 dCi
2013 Laguna Grandtour Black Edition 4Control 2.0 dCi
Bojci
Prispevkov: 2471 Pridružen: 05 Maj 2003, 08:58
Kraj: Maribor & skrajni severovzhod Prekmurja
Odgovor
Napisal/-a Bojci » 19 Jun 2007, 23:49
ja...to bo to zdaj!
scrat
Prispevkov: 1526 Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana
Odgovor
Napisal/-a scrat » 20 Jun 2007, 10:57
TOP! Komi cakam petek, da ga vidm v zivo. Kako bo pol pr men zgledal...
linat
Prispevkov: 279 Pridružen: 14 Maj 2006, 19:06
Kraj: LJ
Odgovor
Napisal/-a linat » 26 Jun 2007, 20:05
Ljudje, ki imajo avto le za pot iz to?®ke A v to?®ko B, se mi smilijo...
<<<my album>>>
killah bee
Prispevkov: 4094 Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana
Odgovor
Napisal/-a killah bee » 26 Jun 2007, 20:24
U, Tina bo zdej uradna fotosoparka kluba
Sej mogoce te bomo pa rabil za izdelavo koledarja, ko bo treba slikice licno oblikovat
linat
Prispevkov: 279 Pridružen: 14 Maj 2006, 19:06
Kraj: LJ
Odgovor
Napisal/-a linat » 26 Jun 2007, 20:50
killah bee napisal/-a: U, Tina bo zdej uradna fotosoparka kluba
Sej mogoce te bomo pa rabil za izdelavo koledarja, ko bo treba slikice licno oblikovat
Ljudje, ki imajo avto le za pot iz to?®ke A v to?®ko B, se mi smilijo...
<<<my album>>>
ZZ-717
Prispevkov: 4542 Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid
Odgovor
Napisal/-a ZZ-717 » 26 Jun 2007, 22:54
linat tnx za fotko ... sam tmle je biv se trahtr spikey
sam vseen kr lepo izpadl
linat
Prispevkov: 279 Pridružen: 14 Maj 2006, 19:06
Kraj: LJ
Odgovor
Napisal/-a linat » 27 Jun 2007, 08:26
86-4PJ napisal/-a: linat tnx za fotko ... sam tmle je biv se trahtr spikey
sam vseen kr lepo izpadl
Malenkost
Nove fotke sem tud precekirala, ampak nobena ni na taki svetlobi slikana al pa v lepi poziciji, da bi kej kul ratal iz nje (morm jz slikat enkrat
), ta slikca je bila edina potencialna... pa sm jo mal "zrihtala" ... da naus zalosten.
Ljudje, ki imajo avto le za pot iz to?®ke A v to?®ko B, se mi smilijo...
<<<my album>>>
Ziiga
Prispevkov: 1414 Pridružen: 04 Feb 2007, 20:35
Kraj: Ljubljana Bežigrad
Odgovor
Napisal/-a Ziiga » 27 Jun 2007, 08:57
linat
Prispevkov: 279 Pridružen: 14 Maj 2006, 19:06
Kraj: LJ
Odgovor
Napisal/-a linat » 27 Jun 2007, 08:59
@Ziiga: kul.... men so pa sicer bolj vsec fotke, kjer je avto slikan "od spodaj", da potem vecji izgleda....
Ljudje, ki imajo avto le za pot iz to?®ke A v to?®ko B, se mi smilijo...
<<<my album>>>
killah bee
Prispevkov: 4094 Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana
Odgovor
Napisal/-a killah bee » 27 Jun 2007, 09:06
Lool
registracija se poroci in nevesto dobi
Tkole ko gledam te fotke, bi lahko imel Photoshop ustvarjanja, pa bi se tam dajal slikce
scrat
Prispevkov: 1526 Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana
Odgovor
Napisal/-a scrat » 27 Jun 2007, 13:25
killah bee napisal/-a: Lool
registracija se poroci in nevesto dobi
Tkole ko gledam te fotke, bi lahko imel Photoshop ustvarjanja, pa bi se tam dajal slikce
Naredi!
ZZ-717
Prispevkov: 4542 Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid
Odgovor
Napisal/-a ZZ-717 » 27 Jun 2007, 17:15
sj a nism js ze dov te slikce od spikey k biv porocni avto gor na forum ? a sm pozabu ?
scrat
Prispevkov: 1526 Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana
Odgovor
Napisal/-a scrat » 28 Jun 2007, 08:08
86-4PJ napisal/-a: sj a nism js ze dov te slikce od spikey k biv porocni avto gor na forum ? a sm pozabu ?
Si ja.