Novi Clio IV - 2013

Novice iz sveta Renault
Odgovori
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

Nekaj Print Screenov preden umaknejo konfigurator:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Zanimiva barva,vsaj na slikah:
Slika

Notranjost:
Slika
Uporabniški avatar
MarcY
Prispevkov: 349
Pridružen: 13 Maj 2007, 16:54
Kraj: Stranice

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a MarcY »

Leta 2013 ima clio ki ima več konjev od mojega avta, je težji, novejši za 14 let, 2 cole večja platišča, manjše diske - 260mm ima standard. Žalostno. Jih nebi ubilo če bi dali gor vsaj 280mm na stock 1.2 turbo. Že z vidika varnosti.

Sem jih pa videl par že na cesti in moram priznati da ne zgleda slabo, sploh za svoj denar. Mora pa res imeti malo več opreme da je sploh za kaj. Sploh platišča, ker je kar masiven in zgleda hecno z 15 col.
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

Eh kaj se sekiraš zadaj ima še bobne :mrgreen:
Uporabniški avatar
audio
Prispevkov: 43
Pridružen: 21 Avg 2006, 10:56

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a audio »

Je mogoče že kdo preveril ali so na vrh armature, kjer so odprtine za visokotonce, pripeljani kabli iz AR?
Uporabniški avatar
Ferdo
Prispevkov: 155
Pridružen: 20 Okt 2012, 23:49
Kraj: Maribor

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a Ferdo »

jaz mislim das nimam visokotoncev bom pa pogledal ko bo lepo vreme :) piše da ima 6 zvočnikov samo ne verjamem
Uporabniški avatar
jurko
Prispevkov: 2148
Pridružen: 25 Sep 2008, 16:01
Kraj: Gorenja vas

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a jurko »

Pokrij z roko tisto mesto, se bo takoj slišalo če so ali ne. Aja, pa radio mora nekaj predvajat :lol:
1. Megane 1.6 16v classic l.1999 / 2. Clio RS l.2000 //3. Mégane Grandtour GTline 1.2TCe /// 4. Mégane Grandtour GTline 1.6dCi
Uporabniški avatar
audio
Prispevkov: 43
Pridružen: 21 Avg 2006, 10:56

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a audio »

jurko napisal/-a:Pokrij z roko tisto mesto, se bo takoj slišalo če so ali ne. Aja, pa radio mora nekaj predvajat :lol:
Saj tako sem ugotovil, da jih ni. Poleg pomanjkanja visokih tonov seveda :?
Glede basov pa se mi zdi, da je za serijski model še kar v redu.
Uporabniški avatar
2Fast&2Furious
Prispevkov: 171
Pridružen: 01 Jun 2006, 21:38
Kraj: Lj

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a 2Fast&2Furious »

Bom še sam popoldne preveril. Meni se zvok glede na to, da je serijsko tako opremljen, zdi zelo soliden. 8)
Uporabniški avatar
Ferdo
Prispevkov: 155
Pridružen: 20 Okt 2012, 23:49
Kraj: Maribor

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a Ferdo »

zvok je katastrofalen zato pa zdaj šparam da nabavim zvočnike :)
sej to sem naredil sem pokril na armaturni plošči režo za zvočnik pa ni razlike, ko pa dam uho pri vratih pa mi špila visoki toni in woofer.
zaslon je LG radio pa Arkamys WTF??? naj bi imel 4x 20Watts ali pa 4x30 a je to res?
insamo f.... mp3 prevaja niti wav itd.. ne prebavi koda sem v letu 2002 :mad:
Uporabniški avatar
audio
Prispevkov: 43
Pridružen: 21 Avg 2006, 10:56

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a audio »

Ferdo, ne se preveč živcirat 8)
Kdo pa sploh še posluša wav filete?
Uporabniški avatar
Ferdo
Prispevkov: 155
Pridružen: 20 Okt 2012, 23:49
Kraj: Maribor

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a Ferdo »

audio napisal/-a:Ferdo, ne se preveč živcirat 8)
Kdo pa sploh še posluša wav filete?
boljeje kot pa mp3 drugače pa Flac to je to :D samo ga še avto radiji ne podpirajo in že delam nekaj na tem :) kaki mini pc sistem v avtu :D
Uporabniški avatar
schkorc
Prispevkov: 1096
Pridružen: 11 Dec 2003, 13:54
Kraj: Prebold

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a schkorc »

Res je hud ta karavan. Zanimivo, da ima enako medosno kot navaden Clio, torej bi to lahko bil prvi karavanski Clio RS :D. Glede na spodnji posnetek pravijo, da je avto ravno tako zabaven kot navaden HB (enkrat v videu mu celo odnese zadnji del), tako da res čakam Estate RS :D (po novi politiki niti ne bi bilo tako čudno, če bi to res naredili), da poskusijo tisto, kar ostali že ponujajo.

Predstavitveni video- Clio Estate:
http://www.youtube.com/watch?v=n3Tj3wZa ... 9Q&index=5" onclick="window.open(this.href);return false;

BTW Razmišljam, da bom kupil Renaultove delnice :D. Hkrati pa upam, da bodo z Meganom 4 nadaljevali v tem tempu, da ne bodo zaostali za korejcem.

LP, Primož
Avtoslalom? Več na www.amd-sempeter.si
Uporabniški avatar
jurko
Prispevkov: 2148
Pridružen: 25 Sep 2008, 16:01
Kraj: Gorenja vas

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a jurko »

clio GT 120EDC
Slika
Slika
The new Clio GT 120 EDC also has a specific Malta Blue colour as an option.
1.2 tce :)
Slika
1. Megane 1.6 16v classic l.1999 / 2. Clio RS l.2000 //3. Mégane Grandtour GTline 1.2TCe /// 4. Mégane Grandtour GTline 1.6dCi
Uporabniški avatar
Duli
Prispevkov: 2085
Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a Duli »

barva je pa lepa, nasploh so bli že zdajšni plavi gt-ji lepi.
Clio Renault Sport 200 Cup Racing Blue
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Re: Novi Clio IV - 2013

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

Še v rdeči barvi:
Slika
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Odgovori