





Zanimiva barva,vsaj na slikah:

Notranjost:









Saj tako sem ugotovil, da jih ni. Poleg pomanjkanja visokih tonov sevedajurko napisal/-a:Pokrij z roko tisto mesto, se bo takoj slišalo če so ali ne. Aja, pa radio mora nekaj predvajat
boljeje kot pa mp3 drugače pa Flac to je toaudio napisal/-a:Ferdo, ne se preveč živcirat![]()
Kdo pa sploh še posluša wav filete?



