Cene goriva

Vse ostale teme
Odgovori
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

ok, nebom se s tem obremenjeval 8) , upam, da se vozš cenej, ne enako kot prej, če ti avto porabi manj. lep večer :wink:
Uporabniški avatar
lukeatluke
Prispevkov: 660
Pridružen: 18 Maj 2010, 17:46

Odgovor Napisal/-a lukeatluke »

No o tem pravim.
Isto oz. dražje se sedaj vozim, kot pred slabimi 3 leti z Laguno 2.0, ki pod mojo nogo ni pila manj kot 9.5L/100km, lahko smo realni, najmanj bi lahko bilo 8.5L/100km na naših relacijah.

~po nihanju porabe -> 10€/100km, končni izračun :cry: :)
Uporabniški avatar
picinni
Prispevkov: 286
Pridružen: 11 Okt 2006, 18:55
Kraj: Trojane

Odgovor Napisal/-a picinni »

Še malo pa bomo s ceno po litru na ravni Nemčije :?
Uporabniški avatar
lukeatluke
Prispevkov: 660
Pridružen: 18 Maj 2010, 17:46

Odgovor Napisal/-a lukeatluke »

"Cene so še vedno nižje od sosednje Avstrije". Na dnevniku SLO1.

Ko bi imeli še.... :oops:
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

Dobr je dobr :wink:
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

Grožnje so ceno črnega zlata na svetovnih borzah že pognale navzgor.
http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_zgodbe/1042498642

Nekdo, ampar res - nekdo si želi, da bi cena nafte zrasla.
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

Ni brzine brez turbine! :D

Slika
Uporabniški avatar
Ziga00
Prispevkov: 1236
Pridružen: 29 Sep 2007, 17:46
Kraj: Vnanje Gorice

Odgovor Napisal/-a Ziga00 »

Mam že poln tank :)
Uporabniški avatar
cafo
Prispevkov: 45
Pridružen: 04 Jul 2010, 21:02
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a cafo »

Je kolega izjavil, da njemu je vseeno koliko je cena bencina, ker on vedno tanka za 20€. :rainbow1:
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

Danes cene mal gor, :a2_jee wo-ho, yea :smt029 , gremo hitr na roadtrip pa fotošuting 8) na črpalke kako tankamo ali čakamo u vrsti, ko Italjani. Vse gre po planu, kot sem predvidel.
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Pa se pri Cliu splača iti tankati če ti pije rečmo 7 pa boš natankal 25-30 litrov? Sploh, če še laufaš avto in stojiš v vrsti,

Italijani imajo močan razlog, da prihajajo k nam tankat. Tudi avstrijci.
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

Ugasneš, daš v kontakt, vklopiš gretje zadnje šipe in ler, se nasloniš na zadnjo šipi in ga porineš na pumpo, ko Yugeca :P , sicer pa letošnja zima s +7°C čez dan.., še rokavic ne rabiš za tistih par 10m porivanja v koloni.

Pa fajn je da maš družbo, da vrti volan.
Uporabniški avatar
Clio1,4
Prispevkov: 76
Pridružen: 10 Apr 2006, 23:19
Kraj: Kranj, Planina

Odgovor Napisal/-a Clio1,4 »

Pred podražitvijo se ne splača drenati v vrsti. Za 3 EUR pri 50 litrih, ma ga ni, da bi me pripravil da se valjam v vrsti ali pa porivam avto do črpalke.
Če pa pomisliš, da je razlika med 95 in 100 oktanskim pri 50 litrih le 0,80 EUR, se pa 95 sploh ne splača tankati, ker pri 100 oktanskem motor deluje tako tiho, da nisi prepričan, če še deluje, sploh pa, pri počasni ali hitri vožnji ni v glasnosti delovanja motorja nobene razlike.

No ja, da je družba je v vsakem slučaju dobr. Ne pa pri porivanju avta!
Pa srečno na cesti, ali kjerkoli ste!

Slika
Uporabniški avatar
franko
Prispevkov: 714
Pridružen: 28 Jul 2009, 13:58
Kraj: dolenjske benetke

Odgovor Napisal/-a franko »

Clio1,4 napisal/-a:Èe pa pomisliš, da je razlika med 95 in 100 oktanskim pri 50 litrih le 0,80 EUR, se pa 95 sploh ne splaèa tankati,...
x2
use se da sam če se če
Uporabniški avatar
Drejchi
Prispevkov: 1620
Pridružen: 02 Sep 2009, 21:54
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drejchi »

Slika
Odgovori