Cene goriva
- lukeatluke
- Prispevkov: 660
- Pridružen: 18 Maj 2010, 17:46
- lukeatluke
- Prispevkov: 660
- Pridružen: 18 Maj 2010, 17:46
Grožnje so ceno črnega zlata na svetovnih borzah že pognale navzgor.
http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_zgodbe/1042498642
Nekdo, ampar res - nekdo si želi, da bi cena nafte zrasla.
http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_zgodbe/1042498642
Nekdo, ampar res - nekdo si želi, da bi cena nafte zrasla.
Evo benz (spet) rekordno:
http://24ur.com/novice/gospodarstvo/gor ... razja.html
http://24ur.com/novice/gospodarstvo/gor ... razja.html
Pred podražitvijo se ne splača drenati v vrsti. Za 3 EUR pri 50 litrih, ma ga ni, da bi me pripravil da se valjam v vrsti ali pa porivam avto do črpalke.
Če pa pomisliš, da je razlika med 95 in 100 oktanskim pri 50 litrih le 0,80 EUR, se pa 95 sploh ne splača tankati, ker pri 100 oktanskem motor deluje tako tiho, da nisi prepričan, če še deluje, sploh pa, pri počasni ali hitri vožnji ni v glasnosti delovanja motorja nobene razlike.
No ja, da je družba je v vsakem slučaju dobr. Ne pa pri porivanju avta!
Če pa pomisliš, da je razlika med 95 in 100 oktanskim pri 50 litrih le 0,80 EUR, se pa 95 sploh ne splača tankati, ker pri 100 oktanskem motor deluje tako tiho, da nisi prepričan, če še deluje, sploh pa, pri počasni ali hitri vožnji ni v glasnosti delovanja motorja nobene razlike.
No ja, da je družba je v vsakem slučaju dobr. Ne pa pri porivanju avta!
Pa srečno na cesti, ali kjerkoli ste!














