Teden ali dva nazaj sem končno dobil ploščice. Odločil sem se za OMP 971C.
Simbolična slika embalaže:

Zamenjal sem prednja diska ter ploščice, zadnje ploščice pa še čakajo.
Zavornih cevk (še) ne bom menjal.
Sicer je zavorni pedal precej trd, a po menjavi diskov in ploščic vsaj ne pade do "podna". Zavorni učinek je zadovoljiv že pri hladnih zavorah. Zaenkrat se cviljenje pojavlja le sem ter tja.
Lp, Uroš


