pa tok lep je biu drgac pa ne zgleda tok sesut...hladilniki so celi? sam kokr so airbagi enkat vn je to ze tok stroskov d glava pece...pa tud res je da je nov avto in rezervni deli niso tok pocen jah nesreca ne pociva...treba bl na druge k pa nase gledat na teh slovenskih cestah:( najbl vazn pa je da si ti ok pleh se ze pogliha
Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov.
Drmo napisal/-a:Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov.
Vazno da si ti uredu.
Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!
Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!