Twingo GT, Clio RS-look by blue racer

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

:cry: :cry: :cry:
Slika
Uporabniški avatar
5 GTT
Prispevkov: 597
Pridružen: 13 Dec 2007, 21:55
Kraj: Hrpelje

Odgovor Napisal/-a 5 GTT »

Uff, skoda!
*************************************
Deli R5/GT turbo- 041687548
*************************************
Uporabniški avatar
Sokol
Prispevkov: 644
Pridružen: 14 Mar 2006, 19:49

Odgovor Napisal/-a Sokol »

Auu je moral bit kar fajn udarec.Dobro ,da si ok!!
Slika
RenaultSport all the way!!!
Uporabniški avatar
pivo
Prispevkov: 231
Pridružen: 09 Nov 2007, 01:17

Odgovor Napisal/-a pivo »

fak, skoda...res je bil lep twingic :cry:
Uporabniški avatar
simonz1
Prispevkov: 785
Pridružen: 30 Maj 2007, 09:50
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a simonz1 »

Skoda ga je pa tako lep je bil.
Vazn da teb ni nc.
Scenic III 1.5 dCi, 110KM

Captur II 1.5dCi, 115KM EDC
Uporabniški avatar
DragR
Prispevkov: 572
Pridružen: 17 Okt 2006, 20:08

Odgovor Napisal/-a DragR »

Res skoda, tole sm skor stoposto da bo totalka. Kaj po o drugem buhtlu ko se neki govori?!?!
Slika
Uporabniški avatar
rok46
Prispevkov: 404
Pridružen: 24 Apr 2006, 13:16
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a rok46 »

ja PM! res skoda ne ... dej kej vec povej kako je blo
.::TEAM SPIRIT::.
Uporabniški avatar
ClioOwner
Prispevkov: 968
Pridružen: 20 Sep 2007, 19:27

Odgovor Napisal/-a ClioOwner »

Pa ne, da je Duli tudi meu nesreco? :roll: Kako je z njim? avto?
Uporabniški avatar
spela
Prispevkov: 391
Pridružen: 15 Avg 2006, 10:21
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a spela »

ClioOwner napisal/-a:Pa ne, da je Duli tudi meu nesreco? :roll: Kako je z njim? avto?
z dulijem je vse ockej :) avto se pa mislim da tudi ze sestavlja...
Kdor kasneje zavira je dalj časa hiter!
Uporabniški avatar
slovenc
Prispevkov: 1382
Pridružen: 11 Apr 2006, 23:11
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a slovenc »

Sj duli je se vecji buhtl od buhtlna k ga je vozu...mu ne more nic bit :wink:

Skoda GTja matr...si ze kj zvedu glede zavarovalnice?
Slika
Uporabniški avatar
geezmo
Prispevkov: 40
Pridružen: 21 Apr 2007, 12:59
Kraj: Matena

Odgovor Napisal/-a geezmo »

:angel: :smt026 pa tok lep je biu :roll: drgac pa ne zgleda tok sesut...hladilniki so celi? sam kokr so airbagi enkat vn je to ze tok stroskov d glava pece...pa tud res je da je nov avto in rezervni deli niso tok pocen :cry: jah nesreca ne pociva...treba bl na druge k pa nase gledat na teh slovenskih cestah:( najbl vazn pa je da si ti ok pleh se ze pogliha :wink:
8)
Uporabniški avatar
gasper12
Prispevkov: 107
Pridružen: 01 Feb 2007, 11:57

Odgovor Napisal/-a gasper12 »

ja res skoda ampak se zgodi in vazn da teb ni nc ostalo bo pa ze zavarovalnca pokrila:D
Uporabniški avatar
AnŽo
Prispevkov: 59
Pridružen: 07 Maj 2006, 12:16
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a AnŽo »

Na zacetku sm biu lajk :shock: ,... potem sm pa :cry: , too bad res :?
Uporabniški avatar
Drmo
Prispevkov: 2959
Pridružen: 08 Avg 2005, 10:52
Kraj: Garage

Odgovor Napisal/-a Drmo »

Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov. :wink:

Vazno da si ti uredu. :wink:
Enigma motorsport
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

Drmo napisal/-a:Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov. :wink:

Vazno da si ti uredu. :wink:
Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!

Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!

Lp, Gass
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Odgovori