Stran 26 od 27
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 12 Sep 2012, 13:13
Napisal/-a dvihtelic
kako že,če ma papirje?
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 12 Sep 2012, 16:58
Napisal/-a Deniss
Ima vse črno na belem, že 4x je šel čez tehničnega BP, ampak zgleda da so Policistke pametnejše...
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 16 Sep 2012, 20:06
Napisal/-a Jakob11
s prejšnim avtom so me 5-krat ustavli pa so se zmeri upiknal v šipe
tak da jst se na tvojem mestu nebi s tem igral se ne splača
men se tudi ful bedno to zdi da sprednjih ne smeš temnit ampak ka češ tak je...
preveč cajta majo se s takimi stvarmi ukvarjat za pomembne stvari jim ga pa zmanka
žal sm že bil žrtev lukn v zakonih in ni prijetno če nimaš vse poštiman tak ko more bit
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 04 Maj 2013, 18:12
Napisal/-a Dorotheia
Nisem šla vsega brati za nazaj in bom kar vprašala. Kaj rabiš, če hočeš zatemniti zadnje šipe. Kot prvo, kam se najbolj splača peljati (kje to izvajajo kvalitetno), kje ti papirje uredijo? Homologiraš pa predvidevam tako kot ostale zadeve in na istem mestu. Lahko kdo na kratko napiše?
Aja, pa koliko stane tale zatemnitev s papirji? Homologacija pride verjetno okrog 50eur. Kaj pa ostalo?
Gre pa za Cliota III (1.2 TCE, 2010 letnik).
Hvala že vnaprej!
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 04 Maj 2013, 20:03
Napisal/-a jure
Dorotheia napisal/-a:Nisem šla vsega brati za nazaj in bom kar vprašala. Kaj rabiš, če hočeš zatemniti zadnje šipe. Kot prvo, kam se najbolj splača peljati (kje to izvajajo kvalitetno), kje ti papirje uredijo? Homologiraš pa predvidevam tako kot ostale zadeve in na istem mestu. Lahko kdo na kratko napiše?
Aja, pa koliko stane tale zatemnitev s papirji? Homologacija pride verjetno okrog 50eur. Kaj pa ostalo?
Gre pa za Cliota III (1.2 TCE, 2010 letnik).
Hvala že vnaprej!
homologacija ti je nekje 34 eurov,temnitev sip pa okoli 150 eurov.papirje pa itak dobis pri tistih ki ti temnijo sipe
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 05 Maj 2013, 00:44
Napisal/-a Dorotheia
tenx. Bom še malo povprašala naokrog, kam se na gorenjskem splača peljat.
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 05 Maj 2013, 18:06
Napisal/-a R5
Ni glih gorenska, Dr.Glass Krtina.
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 05 Maj 2013, 20:42
Napisal/-a matey18
Dr.Glass ma zdej v LJ delavnico. Tut sam priporočam narejeno tiptop. Mogoče še Beki prav tako v LJ.
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 05 Maj 2013, 22:24
Napisal/-a Truckdriver \8/
Jaz pa priporočam DR. GLASS

(lj-blizu BTC-ja)
Meni je odlično zatemnil šipe zadaj na cliotu

Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 06 Maj 2013, 23:09
Napisal/-a slo
Pozna kdo kaksno stran kjer bi bilo čimveč slik lagun 2 ph2 karavan po možnosti črne barve z zatemnjenimi stekli. Razmišljam da bi si dal temnit pa nisem prepričan če mi bo všeč :/
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 07 Maj 2013, 13:36
Napisal/-a drhouse
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 07 Maj 2013, 17:21
Napisal/-a slo
Tnx
Ne vem bom premislu, zgleda kar lepo je za premislit.
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 15 Avg 2013, 15:50
Napisal/-a Izy
Pa, da ne odpiram nove teme: ali kdo ve, če se še da dobit folijo FOLIATEC CHROMOLUX? To naj bi bila zaščita pred soncem s tem, da ima dve možnosti- ob oblačnem vremenu se vidi skoz, ob soncu pa "zapre" in odbija svetlobo... Imajo to naši mojstri še in kam se obrnem?
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 14 Apr 2014, 18:54
Napisal/-a jure
je res da lahko naknadno temnis sprednje sipe ,ce ze mas homologirane zadnje sipe.kako je s tem.
2. člen
(1) Na homologiranih oziroma posamično odobrenih vozilih se lahko stekla naknadno zatemnijo do te mere, da je svetlobna prepustnost stekla skupaj z nalepljeno folijo najmanj:
– 75% za vetrobransko steklo in
– 70% za prednja bočna stekla (pri vozniku in sovozniku – pred B stebričkom).
(2) Določba prejšnjega odstavka ne velja za ozek pas na zgornjem robu vetrobranskega stekla, ki je namenjen zaščiti pred soncem.
Re: Temnenje stekel
Objavljeno: 14 Apr 2014, 21:04
Napisal/-a Shooter
Ja na posamezno odobrenimi vozili......ko bos kaksen vojasko-policiski specialec ali ko bos vozil predsednika okoli ti bo to dovoljeno do takrat pa pozabi....za smrtnike samo zadnji del vozila
