Stran 3 od 110

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 01 Mar 2012, 00:42
Napisal/-a Nos
še jst enga na hitr :D kakšne žarnice pridejo v clia2 v sopotnikovem predalu in prtljažniku?

Hvala :wink:

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 01 Mar 2012, 01:04
Napisal/-a error 90
Nos napisal/-a:še jst enga na hitr :D kakšne žarnice pridejo v clia2 v sopotnikovem predalu in prtljažniku?

Hvala :wink:

Za v prtlažnik mislim da je c5w (cevasta) za v predal je pa w5w. V prtlažniku ni panike zamenat tako da lahko pogledaš.


Če je tok placa...bo dan ratal :D
http://www.superstrela.com/katalog/led- ... -41mm.html#" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 01 Mar 2012, 01:13
Napisal/-a Nos
tnx :wink:

v bistvu mam neke ledice doma. sam niso tako velike :D

Slika

dve mam že odspredi pozicijske. une druge sm mel pa namen pod tablco dat pa ne paše. bom pa zadi v prtlažnik ruknu notr.

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 01 Mar 2012, 02:00
Napisal/-a jurko
za tablico moreš tako notr dat :D jst smmjih kar s kitajske naroču :P

http://www.ebay.co.uk/itm/2x-1156-SMD-6 ... 0215916471" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 01 Mar 2012, 10:36
Napisal/-a UrbanD
Jz mam tako zadi na tablci in je top! Not gre pa glih za glih :lol:

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 01 Mar 2012, 11:28
Napisal/-a Nos
za na tablco mi je vseen v bistvu. sej drugi gledajo vanjo. naj rumeno svet :lol:

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 01 Mar 2012, 14:46
Napisal/-a jurko
prej kot jo zamenaš, manj ti bo plastiko prekuril :D

Urban, jst pa še čakam da s kitajske pride :lol:

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 05 Mar 2012, 02:28
Napisal/-a jurko
platišča oz f1 z varnostnim vijakom. ker mi pač ni dal zraven nastavka, me zanima če so te vijake dal tovarniško zraven in če ima kdo nastavek ki bi pasal mogoče? so pa farad flower vijaki

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 05 Mar 2012, 10:09
Napisal/-a joztom
Vsak vulkanizer ima škatlo s temi ključi, če ni drugega Viktor na starem Gramexu v LJ. Pri mojem original ključu od Citroena, se je pri izgubi postopalo takole. S švasaparatom sem razžaril na koncu železne palice 1cm materiala. Še žarečega sem nabil na vijak z macolo. Tako sem dobil matrico, ki je ohlajena z gripcangami enostavno odvila vijak. Malo merkaj na lak od feltne.

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 06 Mar 2012, 19:06
Napisal/-a žižekrs
Zanima me mnenje za svečke znamke BERU.Ker bom v kratkem menjal v mojem clio-rs II.Mam neko dobro ceno,zato me zanima,
Hvala. :wink:

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 06 Mar 2012, 19:19
Napisal/-a Gregc
žižekrs napisal/-a:Zanima me mnenje za svečke znamke BERU.Ker bom v kratkem menjal v mojem clio-rs II.Mam neko dobro ceno,zato me zanima,
Hvala. :wink:
Beru Platinium, po mnenju prodajalca naj bi bile bolše kot NGK sport, po mnenju prijatelja ki jih je kupil zadovoljive!

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 06 Mar 2012, 19:36
Napisal/-a žižekrs
Gregc napisal/-a:
žižekrs napisal/-a:Zanima me mnenje za svečke znamke BERU.Ker bom v kratkem menjal v mojem clio-rs II.Mam neko dobro ceno,zato me zanima,
Hvala. :wink:
Beru Platinium, po mnenju prodajalca naj bi bile bolše kot NGK sport, po mnenju prijatelja ki jih je kupil zadovoljive!
Hvala za hiter odgovor.Potem bom pa kar vzel.

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 07 Mar 2012, 01:09
Napisal/-a Clio1
Lep pozdrav
Jaz imam eno vprasanje namreč vozim clio 1 in imam 1 problem avto zelo tezko štarta zamnjano pa imam vse zobati jermen,vodno pumpo in spanar namreč vse je menjano.Tako da če bi lahko bilo kaj narobe z zaganjačem-štarterjem? in kako je to se tega popravila lahko lotim sam al lahko se kaj bol pokvarim? hvala za odgovor lp :D :P

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 07 Mar 2012, 09:25
Napisal/-a oorosh
Če ne znaš, potem pelji k mehaniku....bo ceneje.

Re: Kratka vprašanja

Objavljeno: 07 Mar 2012, 11:55
Napisal/-a franko
Kaj to pomeni ta težko štarta? Težko obrne ali dolgo časa vergla? Akumulator je vredu?