Drmo napisal/-a:Men tud avto bomba. Dost z okusom narejen, v enem stilu. Edino feltne tud men niso nevem kaj...itak pa men skor nobene tele "popularne" feltne niso vsec.
No sej pravm...vsake oci majo svojga malarja tko pac je enim je to usec enim drugo....
Kumej najdu temo k je ze tko dalec...pa sm mogu mal updejta narsit!
Prejsen teden sem delal na avtu servis, olje, filtre in ploscice, tko da je avto prpravlen za na morje...danes pa se kupu tole zadevo k ga mal skazi, ampak tut to mora bit za lep dopust...
Cedna F2-kica! Se mi kr lusta spet mal na srf stopit! Sicer mi ni kol ni slo se tko dobr da bi si potopno dilo kupu ampak...nikoli ni prepozno! Mal vec casa na dopustu pa bom spet zacel...prvo prah iz svojega brisat ki ze par let stoji na podstresju!
LP
Renault Laguna II 2.2dci Privilege - What else is left for the great ones!?