Twingo GT, Clio RS-look by blue racer

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

Drmo napisal/-a:Men tud avto bomba. Dost z okusom narejen, v enem stilu. Edino feltne tud men niso nevem kaj...itak pa men skor nobene tele "popularne" feltne niso vsec.
No sej pravm...vsake oci majo svojga malarja tko pac je enim je to usec enim drugo....
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

Kumej najdu temo k je ze tko dalec...pa sm mogu mal updejta narsit!
Prejsen teden sem delal na avtu servis, olje, filtre in ploscice, tko da je avto prpravlen za na morje...danes pa se kupu tole zadevo k ga mal skazi, ampak tut to mora bit za lep dopust... :D :P

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Lp, Gass
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Uporabniški avatar
umlinar
Prispevkov: 829
Pridružen: 20 Maj 2008, 18:10
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a umlinar »

Cedna F2-kica! Se mi kr lusta spet mal na srf stopit! Sicer mi ni kol ni slo se tko dobr da bi si potopno dilo kupu ampak...nikoli ni prepozno! Mal vec casa na dopustu pa bom spet zacel...prvo prah iz svojega brisat ki ze par let stoji na podstresju! :)
LP
Renault Laguna II 2.2dci Privilege - What else is left for the great ones!?
Uporabniški avatar
Duli
Prispevkov: 2085
Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Duli »

a zatu je mau pocasnej su dns ko smo se srecala, sploh nism opazu da ma keson na piskri. :lol:
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

Duli napisal/-a:a zatu je mau pocasnej su dns ko smo se srecala, sploh nism opazu da ma keson na piskri. :lol:
ne, ne takt sm ga meu se u prtlaznku... :D :D
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Uporabniški avatar
JO-PO
Prispevkov: 206
Pridružen: 25 Avg 2005, 17:12
Kraj: Žurkavas/Podgurje

Odgovor Napisal/-a JO-PO »

Cak mu BALAST je BALAST!!! :mad:
It's not only ENDURO, it`s LIFESTYLE!
Uporabniški avatar
simonz1
Prispevkov: 785
Pridružen: 30 Maj 2007, 09:50
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a simonz1 »

He prou hecn zgleda :rainbow1:
Scenic III 1.5 dCi, 110KM

Captur II 1.5dCi, 115KM EDC
Uporabniški avatar
ClioOwner
Prispevkov: 968
Pridružen: 20 Sep 2007, 19:27

Odgovor Napisal/-a ClioOwner »

Aaaa, to si nabavu zato, da bos lahko surfe prpelau na koupo ta vikend? :rainbow1:
Uporabniški avatar
enej_46
Prispevkov: 1297
Pridružen: 20 Feb 2007, 16:49
Kraj: Koper - Prade

Odgovor Napisal/-a enej_46 »

z rumenim srfom zapali ful! california style :P
pusti ga s srfom gor hehe ;)
Slika
事実は拳ではない!
Uporabniški avatar
sal3
Prispevkov: 439
Pridružen: 06 Avg 2006, 13:27
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a sal3 »

Ampak res, rumen srf mu ful pase :lol:
...::: Dolenjska Audio Crew :::...
Odgovori