sharkec napisal/-a:ah vesda gre. kontakt das, pa brisalce vzges, da pridejo do pokoncnega polozaja, potem pa vzames kontakt in jih lahk cist kamot odstranis oz. so samostojni...
Mene pa zanima kako se to (planko) da dol z vrat pri laguni 1 oz laguni letnik 95. Odsrafal sem vse vidne sravfe pa ne gre, kot da bi jo na vrhu se nekje nekaj drzalo vendar ne vem kje.
Lp
Edit: Odpreti pa hocem ker se mi desno okno ne zapre dobro in se slisi kako piha.