Stran 2 od 2

Objavljeno: 15 Jul 2009, 18:25
Napisal/-a iro
@ Broker

Vidim da si z servisa.
Kako je s to njegov okvaro? Sta kljuca izgubila kodo ali je problem kje drugje.

Kako je z odstranitvijo immobilajzerja?

Re: Kljuc Renault Clio 2

Objavljeno: 26 Sep 2014, 18:11
Napisal/-a mjurma2
Oživitev 5 let stare teme... :D

Zanima me sledeče: moj clio II ima sicer načeloma daljinca (predvidevam - na sredinski konzoli je tipka za odklep/zaklep, pri lučki za ogledalom je ir sprejemnik). Vendar zraven avta je bil samo en ključ, navaden. Kako priti do daljinca, je rešitev samo servis (koliko stane?) ?