Gretje Espace IV

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Ko kupis nov akumulator je cisto za vsak slucaj bolje, da ima kaksno Ah vec kot manj :wink:
Slika
Uporabniški avatar
Nejko
Prispevkov: 684
Pridružen: 04 Apr 2005, 10:01

Odgovor Napisal/-a Nejko »

Evo, bil na servisu...za diagnostiko sicer ni bilo casa, je pa sum na okvaro racunalnika klime...zadeva pa se zdaj preverja po tehnicnih notah...sporocim, kaj se bo izcimilo...
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
Uporabniški avatar
Nejko
Prispevkov: 684
Pridružen: 04 Apr 2005, 10:01

Odgovor Napisal/-a Nejko »

Fuc je racunalnik klime. Po obljubi serviserja, pa bo na podlagi tehnicne note popravilo kril Renault...
...upam, da si do konca dopusta ne premislijo.

lp
J
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
Uporabniški avatar
Nejko
Prispevkov: 684
Pridružen: 04 Apr 2005, 10:01

Odgovor Napisal/-a Nejko »

Takole...zadeva se je razpletla...danes so mi pri Naprudniku zamenjali računalnik klime...častil je Renault (OTS). Sedaj čakam na mrzlo vreme, da vidim če zadeva deluje...srčno upam da.

lp
J
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
danlok
Prispevkov: 29
Pridružen: 23 Jan 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a danlok »

Imam isti problem. Mi poveš na katerem renault servisu si bil in kako dolgo si pustil avto tam! Keri letnik je tvoj espace?Hvala!
Uporabniški avatar
Nejko
Prispevkov: 684
Pridružen: 04 Apr 2005, 10:01

Odgovor Napisal/-a Nejko »

Zadevo so mi popravljali na Avtoservisu Naprudnik v Šentjjurju. Kakšen teden je trajalo, da so tel dobili in imeli prosti termin, zamenjali so mi ga pa v enem dnevu.


lp
J
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
Uporabniški avatar
naty13
Prispevkov: 15
Pridružen: 08 Feb 2008, 23:37
Kraj: Sevnica

Odgovor Napisal/-a naty13 »

da ne odpiram nove teme, ali ima espace IV osvetljene tipke na volanu?
Renault Grand Espace 3.0
Uporabniški avatar
Nejko
Prispevkov: 684
Pridružen: 04 Apr 2005, 10:01

Odgovor Napisal/-a Nejko »

naty13 napisal/-a:da ne odpiram nove teme, ali ima espace IV osvetljene tipke na volanu?
ne
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
Uporabniški avatar
naty13
Prispevkov: 15
Pridružen: 08 Feb 2008, 23:37
Kraj: Sevnica

Odgovor Napisal/-a naty13 »

hvala, da ne razdiram :D
Renault Grand Espace 3.0
Uporabniški avatar
baccara
Prispevkov: 125
Pridružen: 22 Jun 2006, 07:39
Kraj: NM

Odgovor Napisal/-a baccara »

Prav tako nima osvetljenih tipk na daljincu radia, kot je imel prejšnji :mad:
Uporabniški avatar
Nejko
Prispevkov: 684
Pridružen: 04 Apr 2005, 10:01

Odgovor Napisal/-a Nejko »

baccara napisal/-a:Prav tako nima osvetljenih tipk na daljincu radia, kot je imel prejšnji :mad:
Pa tudi hlajenega predala nima....si ugotovil, če se da zadeva slučajno kako rešit?
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
Uporabniški avatar
baccara
Prispevkov: 125
Pridružen: 22 Jun 2006, 07:39
Kraj: NM

Odgovor Napisal/-a baccara »

Imaš tukaj:
http://www.renault-klub.si/forum/viewtopic.php?t=22503
celo nekaj slik sem naredil... :o
Uporabniški avatar
janezsko
Prispevkov: 201
Pridružen: 19 Sep 2008, 21:53
Kraj: celje

Odgovor Napisal/-a janezsko »

če boste rabili rabljen računalnik za gretje espace l.2005 imam enega na zalogi.
lahko me pokličete na 040 231 781.
lp janez
Uporabniški avatar
Nejko
Prispevkov: 684
Pridružen: 04 Apr 2005, 10:01

Re: espace - problem z ogrevanjem kabine

Odgovor Napisal/-a Nejko »

reso napisal/-a:Pozdrav Nejko!

Tudi jaz imam problem z ogrevanjem kabine. Sem lastnik R Espace 1.9dci l 2005. In sicer ne deluje ogrevanje na desni strani. Ali mi lahko natanèneje pojasniš, kako si dosegel, da so ti napako brezplaèno odpravili.

LP Robert
...šel sem na servis, kjer sem povedal za napako, pogledali so v tehnično noto ali velja tudi za moje vozilo, nato pa so zadevo naročili in popravili.

lp
J
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
Uporabniški avatar
Nejko
Prispevkov: 684
Pridružen: 04 Apr 2005, 10:01

Odgovor Napisal/-a Nejko »

125500...kupljen in servisiran v Slo...
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
Odgovori