Evo, bil na servisu...za diagnostiko sicer ni bilo casa, je pa sum na okvaro racunalnika klime...zadeva pa se zdaj preverja po tehnicnih notah...sporocim, kaj se bo izcimilo...
Fuc je racunalnik klime. Po obljubi serviserja, pa bo na podlagi tehnicne note popravilo kril Renault...
...upam, da si do konca dopusta ne premislijo.
Takole...zadeva se je razpletla...danes so mi pri Naprudniku zamenjali računalnik klime...častil je Renault (OTS). Sedaj čakam na mrzlo vreme, da vidim če zadeva deluje...srčno upam da.
Zadevo so mi popravljali na Avtoservisu Naprudnik v Šentjjurju. Kakšen teden je trajalo, da so tel dobili in imeli prosti termin, zamenjali so mi ga pa v enem dnevu.
Tudi jaz imam problem z ogrevanjem kabine. Sem lastnik R Espace 1.9dci l 2005. In sicer ne deluje ogrevanje na desni strani. Ali mi lahko natanèneje pojasniš, kako si dosegel, da so ti napako brezplaèno odpravili.
LP Robert
...šel sem na servis, kjer sem povedal za napako, pogledali so v tehnično noto ali velja tudi za moje vozilo, nato pa so zadevo naročili in popravili.