Stran 2 od 2
Objavljeno: 28 Feb 2008, 21:17
Napisal/-a clio_dizel
dicoslav napisal/-a:pajbje ze pa tak ce mislite bit pametni bodite. Ni vazn kulk ma motor konjev al ma 80 al 105 olja gre vseen noter 4,4l i basta. motor je isti sam ka je racunalnik bol sprefukan ka ma vec konjev. vsak bozji dan bar en servis nardim na teh motorjih pa vedno nalijem 4,4l pa oljni filter tui menjam pa ne gre vec ko 4,4l sipka pa je na maximumu. jas se vec nocem kregat k vidim da ne pridem nikamor.
LP. dicko
ze druga greska k si jo napisu

Objavljeno: 28 Feb 2008, 21:38
Napisal/-a CliYo II
js sm te neki druzga prasu...ce mi prides ti ole nalit in nic druzga
seveda nalijete 4.4l oja k pa ne spustite usega ven
aja pa se to...ka misls da si tuki edin mehanik k dela na renault servisu pa zdej kar use ves k si pol leta tam...
no pa se naprej ce grem...med 65 in 80 ni razlika sam u programu ampak 65 nima IC-ja...med 80 in 100 pa je razlika u turbini (variabilna) pa kolektorji pa blok je neki drugacn ne bom zdej razkladu kaj pa kako... ce pa misls clio 3 105PS k 2 je 100PS pa se bati drugi, ojnice, glavna gred in blok so enaki, vbrizgovalne sobe (piezoelektricne) pa nafta se vbrizguje pod vecjim pritiskom, drugacna glava itd itd... (to je sam u grobem...drugace loh napisem se ene 5 strani o tem)
ne mi bit prevec pametn okol tega k tele motorcke 1.5 mam pa u mezincku...
pa ce te se kej zanima o teh motorjih me komot uprasas...ti bom z veseljem razlozu
(tko da ravno po zupi nism prplavu oz. kokr ti pravs da sm kao pametn)
pa brez zamere
PS.: moja stava se zmer vela...pa tud na 5ih litrih se zmer vztrajam
Lp
CliYo
Objavljeno: 29 Feb 2008, 02:57
Napisal/-a [KEKEC]
dicoslav napisal/-a:pajbje ze pa tak ce mislite bit pametni bodite. Ni vazn kulk ma motor konjev al ma 80 al 105 olja gre vseen noter 4,4l i basta. motor je isti sam ka je racunalnik bol sprefukan ka ma vec konjev. vsak bozji dan bar en servis nardim na teh motorjih pa vedno nalijem 4,4l pa oljni filter tui menjam pa ne gre vec ko 4,4l sipka pa je na maximumu. jas se vec nocem kregat k vidim da ne pridem nikamor.
LP. dicko
Seveda ga nalijete 4,4 litra! Stranka ga pa more placat 5 litrov! Na kerem serviso tak delate da bomo vedli, kam nesmemo it