Twingo GT, Clio RS-look by blue racer

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
rok46
Prispevkov: 404
Pridružen: 24 Apr 2006, 13:16
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a rok46 »

blue racer napisal/-a:rok46:
Za ror 100 eur...
Mam pa 16 col pa se to je velika feltna, al je mejhen avto kam cm pa dat 17 col ob takem znizanju k ga bom meu jst u cetrtek :D

Lp, Gass
no se bova slisala, oz vidla tud,da slism kak je zvok kej :)

17 bo slo lepo gor,bos vidu 8)
.::TEAM SPIRIT::.
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

No z Dulitom prsla z Gorice in Italije...bil je lep izlet....gokard pa je dubu svojo pravo visino in trdoto...spredi ga je znizal se za 2 cm, zadi pa za 1 cm...pa za 20 % strsal!
V ovinkih asfalt poka...avto pa na mestu... :lol: :D
Slikce pa kmal pridejo...

Lp, Gass
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

blue racer napisal/-a:V ovinkih asfalt poka...avto pa na mestu... :lol: :D
bi prej reku lih obratno :lol:


kr napopaj cimprej slikce da vidmo kaj ste naredl 8)
Uporabniški avatar
Duli
Prispevkov: 2085
Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Duli »

gasper ma cist prou, prov fletno se pela twingec, samo mau velik bencina porab, ce se ga tisci.. :D
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

No pa je nedela pa spet mal cajta da slikce gor dam...kot sm ze reku z
Dulitom sva sla u cetrtek v Gorico kjer mi je montizerje skrajsal pa za 20 % strsal tko da je avto precej trd sam se pa drzi ceste.... :lol:

Ja avto je bil tist dan res kr mal pozresen sam je bla skos avtocest pa ce gledam tele slike mi je cist jasno zakaj taka poraba... :D

Slika

Drgac pa zgleda nekako tko...

Slika

Slika

No pa se dve sliki v druzbi z mojim drugim modrim dirkacem...

Slika

Slika

Lp, Gass
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

kr lepo paseta skupej tele dva modra 8)
Uporabniški avatar
blue racer
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue racer »

Ja kr fajn sta oba...morm se na yamahco clansko nalepko dat da bom lahk kdaj se z zverino na srecanje uletu... :a2_icon_auto :D
Slika
** Bit podgurc je luksuz **
Uporabniški avatar
enej_46
Prispevkov: 1297
Pridružen: 20 Feb 2007, 16:49
Kraj: Koper - Prade

Odgovor Napisal/-a enej_46 »

morem rec, da je twingec v zivo se 10x lepsi kot na slikah ;) gre tudi lepo in najbolj zapali turbinca ko piha :D
Slika
事実は拳ではない!
Uporabniški avatar
gagi'd hype
Prispevkov: 2191
Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane

Odgovor Napisal/-a gagi'd hype »

lep je res fuul :shock: 8)
Slika
Za vas se trudimo urejati naslovno stran, zato nam bo v veselje, če malo pokukate :D
bluerunner
Prispevkov: 367
Pridružen: 20 Jan 2006, 20:20

Odgovor Napisal/-a bluerunner »

mislim res je lep-barva je tut nora...

Upam,da bom imel kdaj sanso probat tole turbo zverinco :)
Renault Sport fan-Laguna dCI, 96kw dynamic lux
Uporabniški avatar
xdss
Prispevkov: 422
Pridružen: 24 Avg 2005, 06:48
Kraj: Semic-Bela krajina

Odgovor Napisal/-a xdss »

Kaj je pa blo? :? Pred tvojim(10 min) je pa prisel z modrim cliotom ko ma car tatu sam je bil hujsi kot tvoj.



lp x
Ko j..e sistem
FastDay
Prispevkov: 1293
Pridružen: 02 Avg 2005, 19:02
Kraj: Semič

Odgovor Napisal/-a FastDay »

xdss napisal/-a:Kaj je pa blo? :? Pred tvojim(10 min) je pa prisel z modrim cliotom ko ma car tatu sam je bil hujsi kot tvoj.



lp x
Ej x kaj je bilo na znameniti stopski cesti ...sm vidu da se je neki dogajalo :oops:
Uporabniški avatar
blue man
Prispevkov: 55
Pridružen: 05 Nov 2007, 20:28
Kraj: novo mesto

Odgovor Napisal/-a blue man »

nejkej se je res dogajalo???sm tut jst slisou!!!!drgac pa twingo dobr zgleda na slikah???????!!!!!!!!!!!!!!!!
blue man
Uporabniški avatar
JO-PO
Prispevkov: 206
Pridružen: 25 Avg 2005, 17:12
Kraj: Žurkavas/Podgurje

Odgovor Napisal/-a JO-PO »

blue man napisal/-a:nejkej se je res dogajalo???sm tut jst slisou!!!!drgac pa twingo dobr zgleda na slikah???????!!!!!!!!!!!!!!!!
K tu mislte unu 7x na streho?? :cry:

Res je blo skoda BUHTLNA!!! :(
It's not only ENDURO, it`s LIFESTYLE!
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

a se je ksn s foruma zaletu ? :roll:
Slika
Odgovori