Predstavite Vašega Renault-a
rok46
Prispevkov: 404 Pridružen: 24 Apr 2006, 13:16
Kraj: Novo mesto
Odgovor
Napisal/-a rok46 » 20 Feb 2008, 21:36
blue racer napisal/-a: rok46:
Za ror 100 eur...
Mam pa 16 col pa se to je velika feltna, al je mejhen avto kam cm pa dat 17 col ob takem znizanju k ga bom meu jst u cetrtek
Lp, Gass
no se bova slisala, oz vidla tud,da slism kak je zvok kej
17 bo slo lepo gor,bos vidu
.::TEAM SPIRIT::.
blue racer
Prispevkov: 225 Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto
Odgovor
Napisal/-a blue racer » 22 Feb 2008, 01:01
No z Dulitom prsla z Gorice in Italije...bil je lep izlet....gokard pa je dubu svojo pravo visino in trdoto...spredi ga je znizal se za 2 cm, zadi pa za 1 cm...pa za 20 % strsal!
V ovinkih asfalt poka...avto pa na mestu...
Slikce pa kmal pridejo...
Lp, Gass
** Bit podgurc je luksuz **
clio_dizel
Prispevkov: 1433 Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika
Odgovor
Napisal/-a clio_dizel » 22 Feb 2008, 01:35
blue racer napisal/-a: V ovinkih asfalt poka...avto pa na mestu...
bi prej reku lih obratno
kr napopaj cimprej slikce da vidmo kaj ste naredl
Duli
Prispevkov: 2085 Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto
Odgovor
Napisal/-a Duli » 22 Feb 2008, 19:39
gasper ma cist prou, prov fletno se pela twingec, samo mau velik bencina porab, ce se ga tisci..
blue racer
Prispevkov: 225 Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto
Odgovor
Napisal/-a blue racer » 24 Feb 2008, 21:22
No pa je nedela pa spet mal cajta da slikce gor dam...kot sm ze reku z
Dulitom sva sla u cetrtek v Gorico kjer mi je montizerje skrajsal pa za 20 % strsal tko da je avto precej trd sam se pa drzi ceste....
Ja avto je bil tist dan res kr mal pozresen sam je bla skos avtocest pa ce gledam tele slike mi je cist jasno zakaj taka poraba...
Drgac pa zgleda nekako tko...
No pa se dve sliki v druzbi z mojim drugim modrim dirkacem...
Lp, Gass
** Bit podgurc je luksuz **
clio_dizel
Prispevkov: 1433 Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika
Odgovor
Napisal/-a clio_dizel » 25 Feb 2008, 00:24
kr lepo paseta skupej tele dva modra
blue racer
Prispevkov: 225 Pridružen: 29 Okt 2007, 12:55
Kraj: Novo mesto
Odgovor
Napisal/-a blue racer » 29 Feb 2008, 21:25
Ja kr fajn sta oba...morm se na yamahco clansko nalepko dat da bom lahk kdaj se z zverino na srecanje uletu...
** Bit podgurc je luksuz **
enej_46
Prispevkov: 1297 Pridružen: 20 Feb 2007, 16:49
Kraj: Koper - Prade
Odgovor
Napisal/-a enej_46 » 29 Feb 2008, 21:35
morem rec, da je twingec v zivo se 10x lepsi kot na slikah
gre tudi lepo in najbolj zapali turbinca ko piha
事実は拳ではない!
gagi'd hype
Prispevkov: 2191 Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane
Odgovor
Napisal/-a gagi'd hype » 01 Mar 2008, 01:16
lep je res fuul
Za vas se trudimo urejati
naslovno stran , zato nam bo v veselje, če malo pokukate
bluerunner
Prispevkov: 367 Pridružen: 20 Jan 2006, 20:20
Odgovor
Napisal/-a bluerunner » 01 Mar 2008, 18:56
mislim res je lep-barva je tut nora...
Upam,da bom imel kdaj sanso probat tole turbo zverinco
Renault Sport fan-Laguna dCI, 96kw dynamic lux
xdss
Prispevkov: 422 Pridružen: 24 Avg 2005, 06:48
Kraj: Semic-Bela krajina
Odgovor
Napisal/-a xdss » 01 Mar 2008, 19:38
Kaj je pa blo?
Pred tvojim(10 min) je pa prisel z modrim cliotom ko ma car tatu sam je bil hujsi kot tvoj.
lp x
Ko j..e sistem
FastDay
Prispevkov: 1293 Pridružen: 02 Avg 2005, 19:02
Kraj: Semič
Odgovor
Napisal/-a FastDay » 01 Mar 2008, 20:15
xdss napisal/-a: Kaj je pa blo?
Pred tvojim(10 min) je pa prisel z modrim cliotom ko ma car tatu sam je bil hujsi kot tvoj.
lp x
Ej x kaj je bilo na znameniti stopski cesti ...sm vidu da se je neki dogajalo
blue man
Prispevkov: 55 Pridružen: 05 Nov 2007, 20:28
Kraj: novo mesto
Odgovor
Napisal/-a blue man » 01 Mar 2008, 20:46
nejkej se je res dogajalo???sm tut jst slisou!!!!drgac pa twingo dobr zgleda na slikah???????!!!!!!!!!!!!!!!!
blue man
JO-PO
Prispevkov: 206 Pridružen: 25 Avg 2005, 17:12
Kraj: Žurkavas/Podgurje
Odgovor
Napisal/-a JO-PO » 01 Mar 2008, 21:58
blue man napisal/-a: nejkej se je res dogajalo???sm tut jst slisou!!!!drgac pa twingo dobr zgleda na slikah???????!!!!!!!!!!!!!!!!
K tu mislte unu 7x na streho??
Res je blo skoda BUHTLNA!!!
It's not only ENDURO, it`s LIFESTYLE!
ZZ-717
Prispevkov: 4542 Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid
Odgovor
Napisal/-a ZZ-717 » 01 Mar 2008, 22:54
a se je ksn s foruma zaletu ?