Stran 68 od 110
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 22 Okt 2014, 07:30
Napisal/-a GHost14
Pozdravljeni
Zanima me, če slučajno kdo ve kakšna je okvirna cena ene šobe za Megane 1.5 dci GT Line, letnik 2010 (105 KM). Uradni servis ali pa avto trgovina, še raje bi imel pa obe
Hvala
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 22 Okt 2014, 08:17
Napisal/-a R5
šoba za pranje žarometov,stekla ali šoba injektor..
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 22 Okt 2014, 09:05
Napisal/-a a_sist
Glede na to, da je napisal za kater motor se gre, verjetno šoba injektor.
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 22 Okt 2014, 09:48
Napisal/-a GHost14
a_sist napisal/-a:Glede na to, da je napisal za kater motor se gre, verjetno šoba injektor.
Bravo. Govorim o injektorjih.
Mogoče kdo ve kateri so original vgrajeni v motor? Sklepam da Delphi?
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 22 Okt 2014, 20:22
Napisal/-a sanchy*
Sveti mi lučka za ABS, ESP in SERVICE in sm šla do Vargalanta na diagnostiko... Ugotovil so, da je stikalo za stop zanič in da tudi ne svetijo zavorne luči, ko pritisneš na zavoro (tega sama sploh nism ugotovila). Zamenjala z novim stikalom, vendar je isto... zadeva ne dela. Kdo ve, kaj bi to bilo, kje se lotit dela? Varovalke so vse cele.
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 22 Okt 2014, 23:48
Napisal/-a Fan
Pozdravljeni
Preverite žarnice in ali pride tok do njih. V koliko se je vgradil kakšen "kvaliteten" ( beri škart ali facet ........ ) ponaredek stikala, je možno, da že nov ne deluje. Ali tempomat deluje - če ga vozilo ima?
Lep pozdrav
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 23 Okt 2014, 11:09
Napisal/-a sanchy*
Nima tempomata. Zdaj se vozim s temi lučkami na armaturi in brez abs-a in esp. Stikalo je ponaredek. Bom poskusila dobiti še original. Ampak pri žarnicah je zanimivo, da ne delajo odkar svetijo tiste lučke na armaturi. Bomo pa vseeno pogledal.
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 23 Okt 2014, 12:45
Napisal/-a R5
Nekako si že sama našla odgovor zakaj stop luči ne svetijo.Prjatu je že pred leti montiral v megana coupe neonko za osvetlitev kabine(led ni bil takrat še moderen)vezal jo je na obstoječo luč kabine,vendar dokler je tista luč svetla ni mogel avta zaklenit na daljinca.Po določenem času ko je vgasnila je zaklep normalno deloval.Možno da ja ledice kaj je.... Odklopi varovalko za osvetlitev števcem in stikal pa poglej če potem stop dela
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 23 Okt 2014, 13:45
Napisal/-a MuRiCi
Evo spt js in moj clio

zadnje dni se mu spet dogaja

ko volan zamotam do kraja levo ali desno(v desno še nekaj škrca) se sliši tkao,kot da bi jermen cvilu,no v tem smislu?
Servo pumpa mogoče?
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 23 Okt 2014, 14:03
Napisal/-a a_sist
Zna bit pumpa, ja.. imaš na PM posnetek kako meni tuli.. če je tak zvok, pol je servo pumpa.
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 23 Okt 2014, 15:19
Napisal/-a sanchy*
Računalnik je zaznal 2 napaki. Neznana napaka na motorju, za zavore pa DF 187. Kdo zna to dešifrirat?

Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 23 Okt 2014, 15:33
Napisal/-a drhouse
https://www.scribd.com/doc/88540042/Renault-Airbag-0839
Nekaj z airbagi:
SRS control module, variant coding not programmed
incon'ect programming, SRS control module
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 23 Okt 2014, 15:35
Napisal/-a drhouse
Preberi si to:
http://www.meganeownersclub.co.uk/forum ... =2&t=10707
Mogoče ima kaj veze, da si centralno konzolo dol metala - tam je baje ta modul.
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 23 Okt 2014, 19:23
Napisal/-a szobov1
Pozdravljeni
Imam problem z avtom. Ko sem se peljal je avto izgubil moč, kot da bi imel premalo obratov ali nebi vleklo bencina, ko si šaltal v nižjo je bilo enako. Čez čas je avto držal obrate na 3000 obratov in je tam obstalo. Avto sem ugasnil sedaj pa se ne prižge več. Kontakt je, avto kurbla ampak ne vžge. Možno kakšna pumpa za gorivo ? ali kaj podobnega ?
Lp, Simon
Re: Kratka vprašanja
Objavljeno: 23 Okt 2014, 20:57
Napisal/-a Fan
In vozilo je??