Zgleda da imam jaz same take težke probleme na katere nihče ne ve odgovora. [emoji16].
Vseeno, sem sam z YouTube-om prišel do odgovora.
Za dodatek mi je crknil še ventilator. Tako da sem moral najprej razkopati armaturko in priti do tega vezja, ki regulira ventilator. Kot kaže vedno crkne tranzistor, katerega sem zamenjal in je začelo ponovno delovati.
Nato je prišlo na vrsto še čudo od temperaturnega senzorja avtomatske klime. Ta stvar je zelo poenostavljena zadeva temperaturnega upora. Ko sem še to zamenjal, je začelo vse delovati tako kot mora- oz bom testiral ali vse deluje tako kot mora, zaenkrat sem zadovoljen z rezultatom.
Cena vsega skupaj s termo pasto je bilo 13€.
Lp

Poslano z mojega WAS-LX1 z uporabo Tapatalk