Clio WILIAMS oz. 16v

Debate o vseh Renault Sport modelih (Twingo, Clio, Megane)
Odgovori
Uporabniški avatar
R1916V
Prispevkov: 8
Pridružen: 04 Nov 2016, 13:43

Clio WILIAMS oz. 16v

Odgovor Napisal/-a R1916V »

Pozdravljeni,

mogoče kdo prodaja armaturo in števce za clio wiliams oz. 16v?

lp
bam
Prispevkov: 163
Pridružen: 15 Nov 2016, 17:23

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Odgovor Napisal/-a bam »

armatura je enaka kot v cliotih ph2 in ph3.. potem lahko glavni števec uporabiš od vseh cliotov 1 ki imajo obratomer.. potrebuješ pa samo še sredinske števcke in je to to.
Renault 5 GT Turbo l.88
Renault Safrane 3.0 V6 24V l.00
Uporabniški avatar
R1916V
Prispevkov: 8
Pridružen: 04 Nov 2016, 13:43

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Odgovor Napisal/-a R1916V »

Hvala
Uporabniški avatar
joztom
Prispevkov: 1102
Pridružen: 08 Feb 2010, 00:46
Kraj: Ljubljana

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Odgovor Napisal/-a joztom »

Meni se zdi da imam še nekje v kleti volan, ki pa je drugačen.
bam
Prispevkov: 163
Pridružen: 15 Nov 2016, 17:23

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Odgovor Napisal/-a bam »

enak je kot pri nehaterih clio 1kah..samo oblečen.. navadne 1ke majo pa volan samo iz gume.. dizajn je pa enak.
Renault 5 GT Turbo l.88
Renault Safrane 3.0 V6 24V l.00
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

bam napisal/-a:armatura je enaka kot v cliotih ph2 in ph3.. potem lahko glavni števec uporabiš od vseh cliotov 1 ki imajo obratomer.. potrebuješ pa samo še sredinske števcke in je to to.
a nimajo števci od ventilarja display za zunanjo temperaturo, ki ga navadni clioti nimajo?
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
bam
Prispevkov: 163
Pridružen: 15 Nov 2016, 17:23

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Odgovor Napisal/-a bam »

majo ja amapk itak ga noben nebi vezal ekstra predvidevam.. in bi lahko ponucal normalne števce.
Renault 5 GT Turbo l.88
Renault Safrane 3.0 V6 24V l.00
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

kaj pa je problem 4 kable zvezat? :?
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
bam
Prispevkov: 163
Pridružen: 15 Nov 2016, 17:23

Re: Clio WILIAMS oz. 16v

Odgovor Napisal/-a bam »

evo rešeno.. boš zvezal pa mirna bosna :D
Renault 5 GT Turbo l.88
Renault Safrane 3.0 V6 24V l.00
Odgovori