Prestavna ročica

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
aleluja66
Prispevkov: 6
Pridružen: 23 Nov 2009, 08:12
Kraj: Maribor

Prestavna ročica

Odgovor Napisal/-a aleluja66 »

Ali mogoče kdo ve kako zamenjati kuglo na predstavni ročici za laguna (l.2002).

Lp Aleš
Uporabniški avatar
CliYo II
Prispevkov: 819
Pridružen: 21 Avg 2006, 10:31

Odgovor Napisal/-a CliYo II »

dol jo potegneš :wink:
Denkooo
Prispevkov: 15
Pridružen: 26 Sep 2008, 19:35
Kraj: Prepolje

Odgovor Napisal/-a Denkooo »

Da ne bom odpiral nove teme!

Kak jo dol potegneš? Jaz bi jo moral zamenjati, ker mi na stari odstopa usne.
Novo že mam nagledano ampak ne vem če je kompatibilna z to! Nisem še tega delal, pa ne vem če je na navoj ali na kako zaskočko!
A ma kdo že kakšne izkušnje glede tega!

Ima pa Laguno II 1.8 16V, 2001!

Hvala za odgovor in LP
dunstar
Prispevkov: 171
Pridružen: 10 Avg 2005, 21:49
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a dunstar »

tukaj je link, pa si poglej kako se to naredi, pa veliko sreče.

http://www.youtube.com/watch?v=extPYSMe ... re=related
Renault Laguna GrandTour 1,9 dci privilege lux
matija.m
Prispevkov: 13
Pridružen: 17 Jan 2010, 14:26
Kraj: primorska

Odgovor Napisal/-a matija.m »

pozdravljeni!


zanima me, če ve kdo, kako se zamenja menjalno ročico pri Cliotu l.2003?

hvala za nasevet
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Samo bunko ali komplet prestavno ročico? Če sam bunko, jo probej nekok mal obrnit da popusti lepilo in gre pol lepo dol. Jest sm si pomagou z orodjem za snemanje oljnega filtra. Gre pa kar na silo dol.
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Pri cliu I, II in mislim da tudi III je enako - bunko primeš in jo vlečeš navzgor. Moraš biti pa zelo močan :D
Slika
Uporabniški avatar
LEFTY
Prispevkov: 135
Pridružen: 24 Dec 2011, 10:59

Re: Prestavna ročica

Odgovor Napisal/-a LEFTY »

Meni na Meganu 1 l.2000 (facelift) nikakor ne gre dol. Vlečem kot bik pa ni šans. Se bojim da kaj ne polomim. :?
Predvidevam da je pri mojem Meganu enaka kot pri Cliotu 2, ali je lepljena na prestavno palico?
Nujno jo moram razdret, ker mi na avtocesti notri rožlja (predvidevam tist fedr, ki je na vzvodu za vzratno prestavo) za popenit. Res glasno in nadležno. :mad: :P
Odgovori