Clio 1.2 l. 2007

Predstavite Vašega Renault-a
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

no pa sm tut js pršu do svojga prvega auta 8)
torej gre se za cliota letnik 2007, brutalna mašina 1.2 59KM haha (šala)
feltne so originalne od clia RS ph. 1---> ˝15˝, znižan z apex vzmetmi, komplet notranjost od clia RS. naknadno so bile barvane zunanje letvice iz črne v belo barvo :)
vsi komentarji so dobrodošli :D LP
no pa še par slikc:
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

bam88 napisal/-a:lep je v celi beli barvi. naj ti dobro služi

hvala :D
Uporabniški avatar
Truckdriver \8/
Prispevkov: 499
Pridružen: 17 Jun 2011, 13:18
Kraj: Grosuplje

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a Truckdriver \8/ »

Lep kliač :) Srečno pa varno vožnjo z njim :wink:
Čakam slikce notranjosti :P
Prijaznost, strpnost in brzina na cesti moja so vrlina :)
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

Truckdriver \8/ napisal/-a:Lep kliač :) Srečno pa varno vožnjo z njim :wink:
Čakam slikce notranjosti :P
Hvala :D slike notranjosti bojo pa takoj ko dobim auto kr je parkiran pr tehnicnih pregledih ker cakam da mi ustimajo homologacijo-.- :)
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

obljubljene slike notranjosti:
Slika
Slika

pa še ena slikca kr tko :D :
Slika
Uporabniški avatar
white_five
Prispevkov: 146
Pridružen: 15 Apr 2012, 11:01
Kraj: Novo mesto

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a white_five »

Tale avtoček je biu pa kr neki časa parkiran pr AMZS na Otočcu, če se ne motm :) Lep avtoček, sploh k je cel v beli barvi :D
http://www.renault-klub.si/forum/viewto ... 23&t=37799" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
oorosh
Moderator
Prispevkov: 1751
Pridružen: 16 Feb 2009, 12:32
Kraj: Akina

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a oorosh »

Včeraj viden na Racelandu, dobro izgleda 8)
HTWC Dual VVT-i inside

武士道
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

white_five napisal/-a:Tale avtoček je biu pa kr neki časa parkiran pr AMZS na Otočcu, če se ne motm :) Lep avtoček, sploh k je cel v beli barvi :D
točno 16 dni je biu tam parkiran -.-
hvala :D
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

oorosh napisal/-a:Včeraj viden na Racelandu, dobro izgleda 8)
auf-.- si pa fajn umazanega gledau :/
drgač pa hvala :D
Deniss
Prispevkov: 1781
Pridružen: 07 Okt 2008, 15:56
Kraj: Kranj

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Ful je biu umazan res :D

Slika
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

Deniss napisal/-a:Ful je biu umazan res :D

Slika
Am... pa tko po slikah ni blo bas neki... ampk ce mau bol pogledas so spodnji robovi zadnga odbijaca umazani, pa uspred je umazan po pragih -.- :)
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

Nekej sprememb je blo narjenih ;)
In sicer v avtu je notranjost od navadnega cliota ( skolkasti se vedno ampak iz blaga ) in pa namescena so platisca OZ Canova 15 col ;)
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

no 2novosti: 15 col oz canova platišča
in pa zamenjana je notranjost, zdej so sedeži navadni iz blaga ( školkasti)
slike notranjosti pridejo ;)
Slika
Slika
Uporabniški avatar
gapy_07
Prispevkov: 24
Pridružen: 08 Avg 2013, 12:29

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a gapy_07 »

no pa da mal osvežimo temo ;)
avto je biu potem na OZ SUPERTURISMO 15˝
Slika
streha polepljena s karbon folijo:
med delom: Slika
končni izgled: Slika
naslednji poseg je bila menjava motorja ( pri 384500km)
osvetlitev notranjosti: Slika (bela svetloba)
-prvošču sm mu tut meglenke
osnovna plastika za meglenko:
Slika
rezanje luknje:
Slika
na koncu: Slika
Slika
Slika
po koncu zime pa bo avto na originalnih alu platiščih od twinga RS-a 17col zgledal bo pa tkole:
Slika
Slika
Slika
komentarji dobrodošli ;)
Uporabniški avatar
franko
Prispevkov: 714
Pridružen: 28 Jul 2009, 13:58
Kraj: dolenjske benetke

Re: Clio 1.2 l. 2007

Odgovor Napisal/-a franko »

Lep je na 17kah. Spredaj mu privošči še kakšen gumijast podaljšek odbijača oz. zaščito.
use se da sam če se če
Odgovori