Pozdravljeni
Pred kratkim sem imel tehnični pregled vozila in je bilo vse ok.Danes pa sem ugotovil,da v desni koli spredaj nekaj poka ,ko grem v levi ovinek.Pred kratkim so bili menjani sprednji stabiliztatorji plus obe kugli,lani pa diski in ploščice.Evo ga hudička zdaj pa to pokanje v kolesu.Kaj bi lahko to bilo.Gre pa za cliota starega 13.let
Renault clio pokanje v sprednjem levem kolesu
Re: Renault clio pokanje v sprednjem levem kolesu
Če so končniki OK pa ležaj nič ne tuli je zglob polosovine. Mehanik naj preveri.Roby napisal/-a:Pozdravljeni
Pred kratkim sem imel tehnični pregled vozila in je bilo vse ok.Danes pa sem ugotovil,da v desni koli spredaj nekaj poka ,ko grem v levi ovinek.Pred kratkim so bili menjani sprednji stabiliztatorji plus obe kugli,lani pa diski in ploščice.Evo ga hudička zdaj pa to pokanje v kolesu.Kaj bi lahko to bilo.Gre pa za cliota starega 13.let
RenaultSport
Re: Renault clio pokanje v sprednjem levem kolesu
Pozdravljeni
Možne okvare:
- volanski končnik
- končnik stabilizatorje
- kolesni ležaj
- homokinetični zglob
- ležaj amortizerja
- počena vzmet
V vsakem primeru je potrebno vozilo dvigniti in preveriti kaj nagaja
Lep pozdrav
Možne okvare:
- volanski končnik
- končnik stabilizatorje
- kolesni ležaj
- homokinetični zglob
- ležaj amortizerja
- počena vzmet
V vsakem primeru je potrebno vozilo dvigniti in preveriti kaj nagaja
Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Renault clio pokanje v sprednjem levem kolesu
Imam enega cliota 2, ugotovil sem, da ima vpetje amortizerja zgoraj luft. Kaj je (ponavadi) krivec, guma ali ležaj amortizerja? Da kupim pravo stvar in potem zamenjam.
FLAR - Fiat-Lancia-Alfa Romeo
Re: Renault clio pokanje v sprednjem levem kolesu
Bo potrebno najprej podreti, ko se vidi kaj se je poslovilo in kaj bi bilo pametno zamenjati ( ko je že demontirano ) se nabavi in menja.
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Renault clio pokanje v sprednjem levem kolesu
Sem podrl, razlog: luft v amortizerju samem
FLAR - Fiat-Lancia-Alfa Romeo
Re: Renault clio pokanje v sprednjem levem kolesu
V amortizerju, ali ležaju amortizerja??
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Renault clio pokanje v sprednjem levem kolesu
V samem amortizerju, v sveči. Prav tako je bil amortizer čisto hin.
FLAR - Fiat-Lancia-Alfa Romeo

