Vel Satis 3.0 Dci 2004 Einspritzung defekt

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
7immek
Prispevkov: 10
Pridružen: 07 Maj 2012, 14:12
Kraj: Izola

Vel Satis 3.0 Dci 2004 Einspritzung defekt

Odgovor Napisal/-a 7immek »

Pozdravljeni!
torej imam Vel Satis- a 3.0 Dci , 2004 letnik. ima 174k kilometrov.
avto je do sedaj delal odlicno nobenih problemov potem pa kr naenx einspritzung defekt.
torej narise kvadratek in notri sinus.
Vem da je bilo ze veliko okoli tega napisanega ampak ne najdem nic uporabnega.
torej to se pojavi ucasih takoj pri uzigu ucasih pa sele po nekaj kilometrih, ko se to pojavi avto dvigne obrate v prostem teku iz 750 na 1050. ko pritisnem bremzo spet obrati padejo na 750.
predvidevam da ga preklopi na rezervni program.
rad bi avto prodal ker bi rabil nekaj manjsega in bi rad to napako odpravil.
Na nemskem forumu sem zasledil da je ena tekocina ki se dolije po tankanju in nekateri pravijo da je potem dobro naslednjih 3k kilometrov eni spet da je 10k sevedno uredu. Gre se pa za Liquy MOLY 5128.
Torej kakrsna koli pomoc mi pride prau.
Hvala Vsem za odgovore.

LP Tim
Uporabniški avatar
Fan
Prispevkov: 1695
Pridružen: 04 Avg 2008, 01:54
Kraj: Ljubljana

Re: Vel Satis 3.0 Dci 2004 Einspritzung defekt

Odgovor Napisal/-a Fan »

Kaj pa če se bi razmišljalo o priklopu testerja??
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]

https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Re: Vel Satis 3.0 Dci 2004 Einspritzung defekt

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Sva že na vezi ;)
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Odgovori