MEGANE RS III
Re: MEGANE RS III
Hondo bodo pacali do 2015. Mogoče bodo premaknil na 2016, ko bo Megane podrl rekord 
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Re: MEGANE RS III
Kacga focusa? A RSa? :O
Re: MEGANE RS III
Jap.. focusa RS te generacije ne bo. So ga prejšnji teden skenslal, čeprav so že delali na njem. Šušljalo naj bi se, da naj bi bil razlog ravno ta, da naj nebi prišli dovolj blizu tekmecem v 'dirki za nurburgring'... Najbrž pa je razlog kje drugje.
Squealing tire is a happy tire 
Re: MEGANE RS III
Zanimivo, ne dolg nazaj sm bral se neki o novem RSu... Zdej pa kr skenslal. No ze vejo. 
Re: MEGANE RS III
#UNDER8 with Akrapovic Exhaust System


The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Re: MEGANE RS III
Kar se tiče Forda (in še kakšne druge znamke) ne bi bilo slabo, če bi kdo pri njih razmišljal, da mogoče ni veliko takšnih, ki bi kupili tak športni model avtomobila, šele takrat, ko se ta model avtomobila poslavlja in prihaja ven nov model. Mene ne čudi, da jim prodajne številke ne odgovarjajo za razvoj avtomobila (pa še s ceno ne morejo konkurirati), če pa avto prodajajo samo eno leto, pa še to je model star 5 ali več let in je že preživet ter zastarel. Škoda, ker bi lahko bili boljši.
Sploh pa, kdo potrebuje novega Focusa RS
... (dokler ne ukinejo še projekta "nove" Fieste RS, sploh če bi jo naredili pravega RS tako kot to znajo pri Fordu
- sicer bo pa tudi Fiesta stara že nekje 7 let
...).
Preden kdo napiše, da dela Renault v tem primeru enako... Renault naredi tak športni avto takoj, ko pride nov model (z vsemi facelifti vred). V tem primeru (ali pri prejšnjem Meganu,..) bodo ob izteku modela za "minimalen" vložek naredili samo še "malce večjo" nadgradnjo obstoječega športnega modela, ki bo sicer bolj (ali precej) dirkaško usmerjen, ampak bo v osnovi še vedno enak avto.
LP, Primož
Sploh pa, kdo potrebuje novega Focusa RS
Preden kdo napiše, da dela Renault v tem primeru enako... Renault naredi tak športni avto takoj, ko pride nov model (z vsemi facelifti vred). V tem primeru (ali pri prejšnjem Meganu,..) bodo ob izteku modela za "minimalen" vložek naredili samo še "malce večjo" nadgradnjo obstoječega športnega modela, ki bo sicer bolj (ali precej) dirkaško usmerjen, ampak bo v osnovi še vedno enak avto.
LP, Primož
Avtoslalom? Več na www.amd-sempeter.si
Re: MEGANE RS III
Ne razumem ali narobe berem , da se takih vozil vozi že sedaj po cesti ogromno. Megane RS s spremenjeno motorno elektroniko ter izpušnim sistemom? Se pravi , da je RS 3 že sedaj s temi vozili lahko pod 8min ali sem narobe prebral kaj??
Re: MEGANE RS III
Kje se jih vozi? Kje si to bral? Vozil se je edino rdeč okrog Ivančne verjetno, ko so testirali Akrapoviča.
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Re: MEGANE RS III
Sej obstajajo tudi drugi sistemi in RS s 275KM ni nek presežek , sej jih je ogromno s 310-330KM na cesti. Se pravi so ti boljši od tega, ki bo prišel če prov razumem saj razen izpuha pa 10KM več ne ponuja ne vem kaj. Edino če bo prišel v smislu R26R variante olupljen totalno
Re: MEGANE RS III
Verjetno se bo zgledoval po R26R, glede na to da naj bi se imenoval RS275R. 
Re: MEGANE RS III
Si sploh kej prebral na temi izboljšanega Megana? Öhlins podvozje? Pilot Sport Cup gume? Pa kje ti je fora da greš sploh primerjat serijski avto s predelanimi? Pa kile gredo tud dol. Sej je šel verjetno tud kak Megane RS250 (predelan) hitrej kot Trophy, pa kaj pol?
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Re: MEGANE RS III
Nekdo je pa mal nataknjen dons... 
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Re: MEGANE RS III
Ne, sam določeni imajo vedno take glupe da ne morem bit tiho. Tist post pri oglasih RSov je izvzet pri tem 
The best place to watch a race is in the rear view mirror.


