Clio I zadnji brisalec
- reno_audio
- Prispevkov: 28
- Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01
Clio I zadnji brisalec
Kako odmontirat zadnji brisalec? (odšravfal 13 matico pa še vedno brisalec drži)
Clio 1.2...
Re: Clio I zadnji brisalec
Ne ga bozat,po kmecko ga primi cukni gor dol in bo.

všeč so mi dekleta,ki vedo bočno parkirat
Re: Clio I zadnji brisalec
Pozdravljeni
Ja, in ko se po moško cukne, ga ni potrebno odlomiti!!
Pomaga pa orodje, ki je namenjeno snemanju brisalcev. V koliko vam Ljubljana ni predaleč, se oglasite pri meni in vam ga bom snel.
Lep pozdrav
Ja, in ko se po moško cukne, ga ni potrebno odlomiti!!
Pomaga pa orodje, ki je namenjeno snemanju brisalcev. V koliko vam Ljubljana ni predaleč, se oglasite pri meni in vam ga bom snel.
Lep pozdrav
Ker imam prepoved zasebnih sporočil, mi lahko vaša vprašanje pošljete na: [email protected]
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Zavorni-Servis ... en-section" onclick="window.open(this.href);return false;
- reno_audio
- Prispevkov: 28
- Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01



