A se še komu zdi da zdej pa že malo pretiravajo s temi posebnimi "omejenimi" izvedbami?
Glih dobro je RB7 pršu vn, pa že prihaja RB8
Pa še video predstavitev:
http://www.youtube.com/watch?v=deNqB4nNwPw
Vozilo bo imelo 2.0T motor 265KM/360NM.
Razen vizualnih popravkov in dodatkov bo kot RB7.
Na voljo bo že konec Junija. Začetna cena v Franciji bo cca 36.000€, na voljo bo pa v 26 državah, od tega jih gre 120 v Avstralijo.
PS: prosim če se lahko v naslovu popravi v RB8











