LED žarnice za tablico in pozicijo
LED žarnice za tablico in pozicijo
Zdravo,
nedavno sem na superstrela.com naročil led žarnice za pozicijo in tablice. Žal nisem pametno izbral, žarnice so preslabe ( 0,3w, 45 St.kot) in premal ikot imajo. Ker pa je izbira velika, me zanima, če je že kdo menjal in katere je izbral. Gledam npr te :
http://www.superstrela.com/content/led- ... 5w-194-12v
ali te:
http://www.superstrela.com/content/led- ... 10-w5w-194
Če je kdo nabavil in je zadovoljen, naj mi prosim pove katere. Hočem pa , da je barva hladno bele in doovolj razprešene, da se ne vidijo samo od spredaj,ampak da sveti cela parkirna( scenic 2004).
Hvala in lp.
nedavno sem na superstrela.com naročil led žarnice za pozicijo in tablice. Žal nisem pametno izbral, žarnice so preslabe ( 0,3w, 45 St.kot) in premal ikot imajo. Ker pa je izbira velika, me zanima, če je že kdo menjal in katere je izbral. Gledam npr te :
http://www.superstrela.com/content/led- ... 5w-194-12v
ali te:
http://www.superstrela.com/content/led- ... 10-w5w-194
Če je kdo nabavil in je zadovoljen, naj mi prosim pove katere. Hočem pa , da je barva hladno bele in doovolj razprešene, da se ne vidijo samo od spredaj,ampak da sveti cela parkirna( scenic 2004).
Hvala in lp.
jaz imam take kot so na drugem linku, svetijo močneje kot navadne pozicije, tudi s kotom ni težav ker jih je 5 in svetijo v vse smeri
svetloba je hladno bela
je pa en drug problem
v žarometih crkavajo, nekje sem bral da naj bi se pregrevale, ali pa sem samo slabo robo dobil (naročal sem na ebayu od kitajcev in cena je bila...ja nizka), zadaj na tablici pa začuda še vedno delajo
svetloba je hladno bela
je pa en drug problem
v žarometih crkavajo, nekje sem bral da naj bi se pregrevale, ali pa sem samo slabo robo dobil (naročal sem na ebayu od kitajcev in cena je bila...ja nizka), zadaj na tablici pa začuda še vedno delajo
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
za pozicijo imam jaz http://www.superstrela.com/content/led- ... 5w-194-12v
za tablice pa to http://www.superstrela.com/content/led- ... r-12v-39mm
kako sveti prva si lahko pogledaš v galeriji od mojega avta, za tablico pa lahko povem da mam montirano ene 3 dni in sveti tako da zdaj ko je trda tema lahko tudi kaj prebereš
za tablice pa to http://www.superstrela.com/content/led- ... r-12v-39mm
kako sveti prva si lahko pogledaš v galeriji od mojega avta, za tablico pa lahko povem da mam montirano ene 3 dni in sveti tako da zdaj ko je trda tema lahko tudi kaj prebereš
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Hvala, sem si ogledal, svetijo res mocno, se pa bojim, ker imam navadne luci, da bodo skoraj mocneje kot kratke. Sem pa narocil sedaj iz nemcije H/7 od General electrica, 50 % vec svetlobe in hladno bele, zraven pa se od philipsa pozicije, ki so rahlo modre. Bom videl, kako je s temi, ce niso premodre. Za tablico pa bom vzel te mocnejše, ker s temi , kij imam res nisem zadovoljen.
Lp
Lp
Tudi sam sem se odločil za menjavo žarnic v meganu 2007 letnik. Za dolge sem si izbral NB Plus H1, za pozicijo se pa nikakor ne morm, nazadnje sem vidu te
http://www.mimovrste.com/artikel/528001 ... belo-modra
pa me zanima če mam po zakonu lahko te in če svetijo to belo ali modro..., če ne katere druge mi pa svetujete, sam da bi bolj ko ne bele svetile. Kratke luči imam pa xenon.Hvala za pomoč.
http://www.mimovrste.com/artikel/528001 ... belo-modra
pa me zanima če mam po zakonu lahko te in če svetijo to belo ali modro..., če ne katere druge mi pa svetujete, sam da bi bolj ko ne bele svetile. Kratke luči imam pa xenon.Hvala za pomoč.
Ok hvala, potem te ne pridejo v poštev. A pri meganu sploh javlja za pregorelo žarnico? (Se opravičujem če je neumno vprašanje.) Te ko ima sinko v laguni, bi šle v megana oz če mi lahko predlagate podobne, ni nujno da svetijo tako močno. Zdej mi svetijo rumeno navadne žarnice, zato sam želim da bo zdej belo, ker m je lepše zravn xenona....
http://www.superstrela.com/content/led- ... uporom-12v takšne bi mi delale brez problemov? Kaj pa možje v modrem bi lahko imeli kakšne pripombe?




